Jaunumi

26/08 Animācijas filmas "Lote un mēnessakmens noslēpums" pirmizrāde

No 26. augusta sākam demonstrēt burvīgu animācijas filmu bērniem -"Lote un mēnessakmens noslēpums."
“Lote un Mēnessakmens noslēpums” ir pilnmetrāžas animācijas filma par skatītājiem jau pazīstamās dzīvespriecīgās suņu meitenes Lotes un viņas draugu piedzīvojumiem, meklējot noslēpumaino Mēnessakmeni. Lote un Klauss savā aizraujošajā ceļojumā satiek vairākus krāsainus un īpašus filmas varoņus. Katra no šīm tikšanās reizēm palīdz Lotei uzzināt ko jaunu par pasauli.

Meklējam mantas ar senatnīgu noskaņu!

Kinoteātris „Rīga” / „Splendid Palace” meklē antīkas lietas - zīda cimdus, zīda zeķes, vēdekļus, rokassomiņas, kino programmas, afišas un visu, visu, ar ko ļaudis nāca uz kino 20, 30, 40 un 50 – tajos gados.

22/08 Filmas "Monsieur Taurins" pirmizrāde

22. augustā savu pirmizrādi piedzīvos filma "Monsieur Taurins" ar Gundaru Āboliņu galvenajā lomā, un jau no 26. augusta tā būs regulāri skatāma kino "Rīga".

09/08 Džuzepes Verdi opera

Kinoteātris “Rīga” saviem skatītājiem piedāvā iespēju 9. augustā plkst. 22:30 apmeklēt Džuzepes Verdi operu “Nabuko” 4 cēlienos, tiešraidē no “Teatro Antico Taormina” Taorminas, Sicīlijas.

Konkursa "Ieraudzīt Venēciju un dzīvot" uzvarētājs noskaidrots!

Europa Cinemas sadarbībā ar „Venice Days” un Eiropas Parlamentu organizēja došanos uz Venēcijas filmu festivālu, pasākuma „27 times cinema” ietvaros. SIA „Rīgas nami” kino „Rīga” kā Europe Cinemas biedrs tika deleģēts nodrošināt kandidātu atlasi Latvijā, kas norisinājās divās kārtās.

Vasaras filmu izlase kino Rīga

No 8. jūlija kino „Rīga” būs iespēja redzēt visa gada garumā kinoteātrī demonstrētās filmas, kas izpelnījušās publikas un kritikas atzinību! Starptautiskajos festivālos godalgotas, izcilu režisoru filmas, kā arī veiksmīgākās Latvijā veidotās lentes īpašā kolekcijā par īpaši draudzīgu cenu!

Jau no 1.jūlija "Rīga Story" Kino Rīga Jaunajā zālē

„Riga Story” ir 30 minūšu dokumentālā īsfilma par Rīgas vēsturi 800 gadu garumā. Tā veidota sadarbībā ar Vides filmu Studiju un režisoru Pēteri Krilovu. Jau no 1. jūlija ”Riga Story” tiks demonstrēta katru dienu, ar mērķī piesaistīt- angliski un krieviski runājošos tūristus un citus Rīgas viesus. Šī īsfilma vairāk paredzēta kā izklaidējoši informatīvs materiāls, nevis avots dziļas izpētes veikšanai.

– Drukāt dokumentu