Jaunumi

9/05 JAPĀŅU FILMU FESTIVĀLS

Japānas vēstniecība un Japānas Fonds no 9. maija (trešdiena) līdz 12. maijam (sestdiena) četru dienu garumā kinoteātrī „Splendid Palace” (Rīgā, Elizabetes ielā 61) rīko Japāņu filmu festivālu. Japāņu filmu festivāls Latvijā notiek kopš 2002. gada. Ieeja uz filmām ir bez maksas.

Preses konference ar Marina Vladi piedalīšanos

Festivāla „Baltijas pērle” direkcija ar prieku paziņo, ka 21. aprīlī plkst. 17.00 kinoteātrī „Splendid Palace” tiek sasaukta preses konference, kurā piedalīsies franču aktrise Marina Vladi.

2/05 filma "MĒS.KOMANDA"

No 2. maija Jaunajā zālē sākam demonstrēt filmu "Mēs.Komanda", kas ļauj ielūkoties hokeja komandas "Dinamo Rīga" spēļu aizkulisēs un grūtajā ikdienā, just līdzi emocijām uz soliņa, dalīties zaudējumu bēdās un uzvaras priekā.

2/05 Kārlis Auzāns un nepieradinātā folka orķestris "Pingvīnu Cirx"

Ar koncertu kino „Spendid Palace” 2. maijā savu darbību sāks jauns pasaules mūzikas projekts „Nepieradinātā Folka orķestris”, kas radies apvienojoties grupai „Pingvīnu Cirx” un grupu „Melo-M” un „Autobuss debesīs” mūziķim, producentam un kino filmu komponistam Kārlim Auzānam.

SIA Rīgas Nami balva par mūža ieguldījumu kinomākslā

Sestdien režisors Aivars Freimanis balvā par mūža ieguldījumu kinematogrāfijā no SIA "Rīgas Nami" valdes locekļa Almera Ludvika rokām saņēma ne vien pārcēlāju Kristapu simbolizējošo airi, bet arī naudas prēmiju divu tūkstošu latu apmērā.– Drukāt dokumentu