Jaunumi

Festivāla "Arsenāls" filma HABEMUS PAPAM - MUMS IR PĀVESTS!

Kinoteātris „Splendid Palace” saviem skatītājiem piedāvā lielisku iespēju baudīt režisora Moretti fantastisko sniegumu filmā „Habemus Papam – Mums ir pāvests”, kas vēl septembrī tika demonstrēta Starptautiskajā kino festivālā „Arsenāls”.

Operas un baletu tiešraides un ieraksti 2012. gadā!

Kinoteātris "Splendid Palace" 2012. gadā saviem skatītājiem sniegs iespēju baudīt labākās operas un baletus, ierakstos un tiešraidēs no Eiropas slavenākajiem opernamiem un festivāliem, ļaujot klātienē baudīt izcilu dziedātāju, diriģentu un režisoru fantastisko sniegumu.

19/01 Izrāde "Tāda es esmu"

Izrāde „Tāda es esmu” atgriežas pie skatītājiem. 19. janvārī. Kinoteātra „Splendid Palace” Jaunā zāle pulcēs sievietes ar labu humora izjūtu, augstu pašapziņu un spēju veselīgi pasmieties pašām par sevi.

13/01 Filma "Eksāmens" no 13. janvāra kinoteātrī "Splendid Palace"!

Astoņi talantīgi kandidāti ir tikuši līdz pēdējam pārbaudījumam, lai saņemtu darbu noslēpumainā un spēcīgā kompānijā. Viņiem jāatbild uz vienu vienīgu jautājumu, bet vai tas ir tik viegli kā izklausās?
Saņemot papīru ar uzdotu jautājumu, kandidāti konstatē, ka tas ir pilnīgi tukšs. Eksāmens sākas.

2/01 Šerloks Holmss - ēnu spēle

Visu laiku populārākais un atjautīgākais detektīvs atgriežas - 30.decembrī uz lielajiem ekrāniem iznāk Gaja Ričija piedzīvojumu filma „Šerloks Holmss: ēnu spēle"!

Apskatāma fotoportretu galerija „DZIMUŠI RĪGĀ – SLAVENI PASAULĒ”

11.novembrī plkst.12.00 SIA ”Rīgas nami” pasākumu centrā – vēsturiskajā kinoteātrī ”Rīga”/”Splendid Palace” Rīgas vicemērs A. Ameriks atklāja izciliem rīdziniekiem veltītu fotoportretu galeriju ”Dzimuši Rīgā – slaveni pasaulē”. Pastāvīgā ekspozīcija tapusi SIA ”Rīgas namiem” sadarbībā ar Latvijas institūta speciālistiem.– Drukāt dokumentu