Jaunumi

08/09 Baltā Nakts 2012 Splendid Palace

Mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts”, kas šogad norisināsies 8. septembrī, Rīgas centrā un apkaimēs notiks vairāk nekā 60 projekti, kas pārstāv dažādas mūsdienu mākslas jomas – notiks koncerti, dzejas lasījumi, teātra un dejas performances, kino seansi, būs apskatāmas instalācijas, sagaidāmi arī daudzi starpnozaru projekti un pasākumi gados jaunākajiem „Baltās nakts” apmeklētājiem.

Festivālu "Baltijas pērle" atklās Andreja Končalovska filmu retrospektīva

No 14. līdz 24. septembrim Rīgā notiks Starptautiskais kinofestivāls "Baltijas pērle". Kino programmā iekļautas gan aktuālākās un nozīmīgākās 2011. - 2012. gadā tapušās filmas, kuras guvušas ievērību Kannu, Venēcijas un Berlīnes kinofestivālos, gan retrospektīvu parāde, gan atjaunotie šedevri, gan pasaules kino klasika.

27/08 Splendid Palace Venēcijā!

Starptautiskā Venēcijas kinofestivāla jauniešu programma „27 TIMES CINEMA” arī šogad pulcēs 27 jaunus kino mīļotājus no 27 Eiropas Savienības valstīm, sniedzot unikālu iespēju jau augusta beigās doties uz 69. Starptautisko Venēcijas filmu festivālu. Šī gada laimīgā uzvarētāja un vienīgā Latvijas pārstāve programmā ir Baiba Bergmane.

20/08 Ardievu, mana karaliene!

No 20. augusta kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma Francijas un Spānijas 2012. gada filma "Ardievu, mana karaliene", kas ir stāsts par Lielās franču revolūcijas sākotnējām norisēm, kas attēlotas Versaļas kalpu skatījumā.

10/08 filma "Viena Dzīve"

No 10. augusta kinoteātris "Splendid Palace" sāk demonstrēt aizraujošu dokumentālo filmu par izdzīvošanu dzīvnieku valstī - "Viena dzīve".– Drukāt dokumentu