Jaunumi

8/07 Filma "Dzelzs debesis"

No 8. jūlija kinoteātris "Splendid Palace" sāk demonstrēt režisora Timo Vuorensola komēdiju "Dzelzs debesis".

7/07 ETNO BALTICA filmu dienas

7. jūlijā no plkst. 10:00 - 20:00 ETNO BALTICA filmu programma kinoteātra "Splendid Palace" Lielajā zālē.

1/07 Opera "Norma"

1. jūlijā Vinčenco Bellīni operas "Norma" ieraksts no "Teatro Comunale di Bologn", Boloņa.

VASARAS FILMU IZLASE

Kinoteātris „Splendid Palace” vasaras sezonā saviem apmeklētājiem piedāvā noskatīties īpašo vasaras izlasi par īpašo cenu, kurā tiks demonstrētas skatītāju iemīļotākās 2011. gada filmas!

Gaidām Kannu filmas uz Splenid Palace ekrāniem

"Slikts tas Kannu kinofestivāla gads, kad godalgotās filmas, netiek līdz publikai kinoteātros sava absolūtā mākslinieciskā radikālisma dēļ un skatītāji tās neiemīl..Tāpēc vienmēr tiek meklēti jauni modeļi, kā publiku pieradināt pie kino valodas novitātēm, bet neatbaidīt un negarlaikot,"-Daira Āboliņa par Kannu kinofestivāla mīlestību un humoru.

20/06 Rīgas Improvizācijas teātris

Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā improvizācijas vakaru divās daļās, pašā Rīgas sirdī - Kino „Splendid Palace” Jaunajā zālē, kuru laikā tiks izspēlēti vairāki īsti stāsti par skatītājiem interesējošām tēmām.

15/06 filma "Dāmu mīlulis"

No 15. jūnija uz kino "Splendid Palace" ekrāniem filma, kas veidota pēc Gija de Mopasāna romāna motīviem - "Dāmu mīlulis".

9/06 un 10/06 Animācijas filmu programma bērniem

SIA „Rīgas nami” kinoteātris „Splendid palace” aicina savus mazākos skatītājus uz multfilmu seansiem brīvdienu rītos, lai kopā ar filmu varoņiem dotos aizraujošā ceļojumā uz pasaku zemi. 26. maijā demonstrēsim īpašu animācijas filmu izlasi, bet 27. maijā - sirsnīgo multfilmu "Mumini. Komēta nāk!"– Drukāt dokumentu