Jaunumi

28/05 Izrāde "Puse no sirds"

Izrāžu apvienība "Panna" aicina apmeklē izrādes PUSE NO SIRDS sezonas noslēgumu kinoteātrī Splendid Palace!

24/05 Īpašais filmas "Mona" seanss!

Dāmai, kurai kājās būs sarkanas kurpes vai mugurā sarkana kleita un līdzi pavadonis vai pavadone - ieeja uz filmas "Mona" seansu 24.maijā - bez maksas!

21/05 Zviedru filmu nedēļa

No 21. līdz 27. maijam Zviedrijas vēstniecība Rīgā, sadarbībā ar kinoteātri "Splendid Palace" organizē Zviedru filmu nedēļu, kuras laikā skatītājiem būs iespēja apmeklēt septiņas lieliskas zviedru filmas, turklāt festivālu noslēgs skatītāju atzinību guvusī dokumentālā filma par leģendāro zviedru režisoru - Bergmaņa sala.

19/05 Mammadaba Multi rīti sezonu noslēdz Cūkmens ar bērniem no Francijas

19. maijā plkst. 12:00 AS „Latvijas valsts meži” noslēdz Mammadaba Multi rīti izglītojošo kino seansu un izglītojošo pasākumu ciklu bērniem par dabu tās brīnumiem. Sezonas pēdējā seansā tiks izrādīta aizraujoša 2010. gada franču animāciju filma „Mana mazā planēta”, bet pirms seansa bērnus apciemos pats Cūkmens.

14/05 Rīgā plosīsies “Trakās šķēres”

Pirmo reizi Latvijas vēsturē mūsu skatītājiem tiks piedāvāta iespēja redzēt pasaules Ginesa rekordu grāmatā iekļautās lugas “Trakās šķēres” iestudējumu.

12/05 filmas "15 stāsti par jauno" pirmizrāde Latvijā!

No šodienas, 2. maija, sākta biļešu tirdzniecība uz ilgi gaidītā dokumentālā kino projekta 15 stāsti par jauno (15YBY) Latvijas pirmizrādi, kas notiks 12. maijā kinoteātrī Splendid Palace, festivāla "RIGA FREEDOM FILM FESTIVAL" ietvaros.

No 12. 05. - 18.05. Freedom Film festivāls

Brīvības filmu festivāls no 12. līdz 18. maijam kinoteātrī "Splendid Palace. Rīgas Pirmā brīvības filmu festivāla mērķis ir pievērst uzmanību politiskajai brīvībai un veicināt sabiedrības informētību par politiskās brīvības cīņām, kas turpina norisināties daudzviet pasaulē.

11/05 komēdija "Šefs"

Lieliskā franču kulinārā komēdija "Šefs" ar Žanu Reno galvenajā lomā no 11. maija!

11/05 Filma "Tumšās ēnas"

Tima Bērtona filma "Tumšās ēnas" ar Džoniju Depu, Mišelu Feiferi un Evu Grīnu galvenajās lomās jau no 11. maija!– Drukāt dokumentu