Jaunumi

Gaidām Kannu filmas uz Splenid Palace ekrāniem

"Slikts tas Kannu kinofestivāla gads, kad godalgotās filmas, netiek līdz publikai kinoteātros sava absolūtā mākslinieciskā radikālisma dēļ un skatītāji tās neiemīl..Tāpēc vienmēr tiek meklēti jauni modeļi, kā publiku pieradināt pie kino valodas novitātēm, bet neatbaidīt un negarlaikot,"-Daira Āboliņa par Kannu kinofestivāla mīlestību un humoru.

20/06 Rīgas Improvizācijas teātris

Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā improvizācijas vakaru divās daļās, pašā Rīgas sirdī - Kino „Splendid Palace” Jaunajā zālē, kuru laikā tiks izspēlēti vairāki īsti stāsti par skatītājiem interesējošām tēmām.

15/06 movie "Bel Ami"

"Bel Ami", based on the novel by Guy de Maupassant, is an erotically charged tale of ambition, power and seduction which chronicles the the rise of Georges Duroy from poverty into the "beau monde" 1890s Paris.

15/06 filma "Dāmu mīlulis"

No 15. jūnija uz kino "Splendid Palace" ekrāniem filma, kas veidota pēc Gija de Mopasāna romāna motīviem - "Dāmu mīlulis".

9/06 un 10/06 Animācijas filmu programma bērniem

SIA „Rīgas nami” kinoteātris „Splendid palace” aicina savus mazākos skatītājus uz multfilmu seansiem brīvdienu rītos, lai kopā ar filmu varoņiem dotos aizraujošā ceļojumā uz pasaku zemi. 26. maijā demonstrēsim īpašu animācijas filmu izlasi, bet 27. maijā - sirsnīgo multfilmu "Mumini. Komēta nāk!"

6/06 Jesajas Berlina diena Rīgā 2012

6. jūnijā, Rīgā, jau ceturto gadu pēc kārtas, plaši atzīmēs Rīgā dzimušo izcilā filozofa un ideju vēsturnieka Jesajas Berlina dzimšanas dienu, kas Latvijas galvaspilsētā pulcēs mūslaiku ārvalstu un vietējos intelektuāļus.– Drukāt dokumentu