Jaunumi

No 15/02 filma "Anna Kareņina"

No 15.februāra uz kino "Splendid Palace" lielā ekrāna filma "Anna Kareņina" - 4 nominācijas ASV Kinoakadēmijas balvai Oscar! Filmu "Lepnums un aizspriedumi" (Pride and Prejudice) un "Piedošana" (Atonement) režisora Džo Raita jaunā filma!

11,12/02 izrāde bērniem "Kaķīša dzirnavas"

11. un 12. februārī plkst. 10:00 biedrība "Teātris-in" piedāvā izrādi bērniem "Kaķīša dzirnavas". Izrādes aicinājums ir nekad neglabāt dusmas un rast iecietību. Tas ir grūts uzdevums pat pasakas varoņiem. Bet tas ir vienīgais Saprātīgais un Sevi saglabājošais lēmums katrā grūtā brīdī. Arī tagad. Mums. Visiem. Šodien. Pirms. Un Pēc. Ziemassvētkiem.

31/01 German cinema club - Sasha

On January 31st at 7PM Goethe-Institut Riga in cooperation with cinema "Splendid Palace" presents movie "Sasha" by Dennis Todorovic.

31/01 Vācu kino klubs - Saša

31. janvārī plkst. 19:00 Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar kino "Splendid Palace" piedāvā filmu "Saša".

26/01 izrāde "Līgavainis"

26.janvārī plkst. 18:00 izrāde "Līgavainis". Turpinot pētījumus stand-up komēdijas žanrā, izrāžu apvienība PANNA skatītāju vērtējumam ir nodevusi jaunu izrādi – Jura Rijnieka iestudēto „Līgavaini”, kurā tipisku vīrieša attieksmi pret mīlestības un kāzu savstarpējo sakarību izdzīvo viens no Latvijas iekārojamākajiem vecpuišiem – aktieris Lauris Dzelzītis.

25/01 izrāde "Tāda es esmu"

25. janvārī plkst. 19:00 izrāde "Tāda es esmu" - komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Galveno lomu izrādē attēlos populārā aktrise Zane Daudziņa, uzdodot skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? - Tai būtu jābūt galvai.– Drukāt dokumentu