Jaunumi

Mana koka stāsts

„Mana koka stāsts“ ir neparasts kino darbs, kurā dokumentāli kadri mijas ar spēlfilmas elementiem, lai pastāstītu stāstu par kādas dzimtas četrām paaudzēm. Sešpadsmitgadīgajam skolniekam Jānim uzdots mājas darbs – izveidot un pastāstīt par savu dzimtas koku. Stāsts par dzimtas koku sākas ar Jāņa vecvecvectēvu, kurš piektā gada revolūcijas laikā dedzināja muižas, un turpinās, parādot vairākas valstis un politiskās iekārtas, kolorītus cilvēkus un dažādus likteņstāstus. Bagāts Valmieras tirgotājs, Ļeņinam uzticīgs sarkanais strēlnieks, „čekas“ galdnieks un zobārste „neskartajās zemēs“ ir tikai daži „zari“ no viņa plašā dzimtas koka, un par katru no tiem zēns dzirdējis ko neparastu un neaizmirstamu. .

Jasmīnas stāsts

Kad elegantās Ņujorkas augstāko aprindu sievietes Jasmīnas dzīvē viss izjūk, tai skaitā laulība ar turīgo uzņēmēju Halu, viņa pārceļas dzīvot pie māsas Džindžeras viņas pieticīgajā Sanfrancisko dzīvoklītī, lai savāktos un mēģinātu sakārtot savu dzīvi.

Aleksandram Leimanim – 100

Latviešu teātra un kinorežisora, aktiera un skatuves mākslas pedagoga
ALEKSANDRA LEIMAŅA- (1913.17.09.- 1990.17.06.)
100. jubilejas atcerei veltīts svinīgs sarīkojums „UZKLAUSI TIKAI TO, KO PIEŅEM TAVA SIRDS!”

Vokālā dieviete PERUQUOIS ar koncertprogrammu Touch of Soul

Perukua (Peruquis) piesātinātais, pirmatnēji emocionālais un vienlaikus meistarīgais dziedājums daudziem licis viņu nodēvēt par Vokālo dievieti, Svētās sievietes balsi un Zemes balsi. Viņas balss ir tas spēks, kas aptur laiku un atver vārtus mistērijai – šeit un tagad. Vairāk kā 11 gadus viņa apguvusi indiāņu tradicionālos dziedājumus, pēdējos gados paralēli pievēršoties arī indiešu klasiskās mūzikas aicinājumam, un savus iespaidus integrējot savā īpašajā, unikālajā balss skanējumā. Perukua ir izveidojusi tādas padziļinātās prakses kā Vokālā joga un Vokālā tantra, kas ir veidojušas pamatu viņas retrītiem.

JAPĀŅU FILMU FESTIVĀLS 日本映画祭

No 3. oktobra – 6. oktobrim
Organizē: Japānas vēstniecība, Japānas fonds un SIA „Rīgas nami” kinoteātris „Splendid Palace”
Uz kino seansiem ieeja brīva.
Ieejas kartes var saņemt kinoteātra „Splendid Palace” kasē no 19. septembra.
Biļešu rezervācija nav pieejama.
Vienam apmeklētājam piedāvājam līdz 2 ieejas kartēm.

Filma "DIENU PUTAS"

Neparasta, maģiska un valdzinoša fantāzija... Neticami skaists mīlasstāsts, kurā mīlētāji lidinās rozā mākonītī un laulājas zemūdens ceremonijā - jau no 30. augusta kinoteātros!

Splendid Palace rādīs leģendāru rokgrupu koncertierakstus

Atklājot jauno sezonu, kinoteātris Splendid Palace saviem skatītājiem no nākamās nedēļas piedāvās nobaudīt vairākus izcilu rokgrupu koncertierakstus, kas savulaik pulcējuši neskaitāmu fanu tūkstošu pilnas arēnas visā pasaulē.

GAMBĪTS

Mākslas galerijas kurators nolemj atriebties savam valdonīgajam priekšniekam piemuļķojot viņu nopirkt viltotu Monē gleznu, taču viņa plānu īstenošanai ir nepieciešama ekscentriskās un neprognozējamās Teksasas rodeo karalienes palīdzība.



– Drukāt dokumentu