Jaunumi

Grupas „The Doors” koncertieraksts “LIVE AT THE BOWL ‘68”

5. septembrī plkst. 20:00 kinoteātra lielajā zālē - The Doors koncerts Live At The Bowl ’68 – grupas vēsturiskā uzstāšanās atjaunotā HD versijā, kas ļauj baudīt The Doors izcilo muzikālo sniegumu, radot vēl nebijušu klātesamības efektu.

KONCERTIERAKSTS „MORRISEY 25: LIVE”

29.augustā plkst. 20:00 uz kino „Splendid Palace” Lielā ekrāna būs skatāms leģendārā mūziķa Moriseja koncertieraksts, kurš tapis par godu vienam no pasaules ievērojamākajiem britu mūziķiem un viņa 25 gadu solokarjerai.

BET RAISE FOLD

Stāsts ir par trīs interneta pokera profesionāļiem : Danieli, māti, kura nolēmusi darīt visu, lai viņas sapnis piepildītos un viņai izdotos kļūt par kādas pokera komandas sponsorētu pārstāvi, kas varētu nodrošināt stabilu dzīvi visai viņas ģimenei. Otrais stāsta varonis ir Tonijs, jauns puisis, kuram ļoti patīk ceļot apkārt pasaulei un to apvienot ar pokera šova vadīšanu. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais stāsta dalībnieks ir Martins, kurš ir ar stratēģijām apsēsts matemātikas ģēnijs un ar pretiniekiem cīnās pie interneta pokera visaugstāko likmju galdiem.

Izredzētie

Viņiem patīk viss, kas spīd. Viņi daudz dzer un kavē skolu. Viņu autoritātes ir Holivudas zvaigznes. Viņu mērķis – ekskluzīvas mantas, kas parasti rotā skaistos un slavenos. Grupa pusaudžu dēvē sevi par „Spožo bandu” un aplaupa slavenību namus. Dienas kartību viņi noskaidro sociālajā tīklā Twitter un Facebook, adreses – Google, tāpēc zina, kurp iet un cik daudz laika vajadzēs.

Siltie vasaras vakari Splendid Palace

Šovasar patīkams pārsteigums apmeklētājus gaida kinoteātra Spendid Palace Jaunajā zālē, kas pārtapusi lielā, mājīgā viesistabā, aicinot nepiespiestā gaisotnē ik vakaru noskatīties kādu no skaistākajām aizvadīto gadu kinofilmām par mīlestību.

Kinoteātra darba laiks svētkos


Uzmanību! Kinoteātris 22.06., 23.06., un 24.06. būs slēgts

Uz tikšanos atkal 25.jūnijā! Lai lustīga līgošana!

Ceļazīmi un Venēcijas kinofestivālu iegūst jaunā Splendid Palace blogere Paula Laurinoviča. Apsveicam!

Deviņpadsmitgadīgā Paula Laurinoviča atzīta par uzvarētāju starptautiskajā jauno kinoblogeru konkursā 28 Times Cinema, kas šopavasar sadarbībā ar Europe Cinemas vienlaikus notika 28 Eiropas valstīs. Kopā ar jauniešiem no visas Eiropas, kas uzvarējuši savu valstu nacionālajās atlasēs, augusta beigās viņa dosies uz prestižo Venēcijas kinofestivālu, kur pārstāvēs Latviju starptautiskajā jauno kritiķu žūrijā.– Drukāt dokumentu