Jaunumi

Riharda Vāgnera „Rienci” ieraksts

Vācu operas orķestris un izcilais koris diriģenta Sebastiana Langa-Lessinga vadībā ar savu sniegumu guvis plašu starptautisku atzinību. Kritiķi īpaši novērtējuši Torstena Kerla Rienci, tāpat arī Kamillu Nilundu māsas Irēnes lomā un Anti Jerkunicu Štefano Kolonnas lomā. Operas režisors Filips Štelcls.

La Scala operuzvedums „Marija Stjuarte”

Ceturtdien, 6.jūnijā pl.19.00 Splendid Palace (Elizabetes ielā 61) Lielajā zālē tiks demonstrēts Gaetano Doniceti (Gaetano Donizetti) emocijām piesātinātās izrādes "Marija Stjuarte" (Maria Stuarda) ieraksts, kas filmēts La Scala operā īpaši demonstrēšanai kinoteātrī.

„Esmu uzbudināts”

Uz Meksiku lidojošā lainera reiss sākas kā parasti: pasažieri piesprādzējas, bet gaisa kuģa komandieris, ieslēdzis autopilotu, mierīgi aizmieg. Taču tieši virs okeāna izrādās, ka lidmašīna ir bojāta – pazūd internets, un viss reizē iziet no ierindas. Visus sagrābj bailes, šausmas un izmisums. Bezpalīdzīgajiem pasažieriem un ekipāžai, raugoties sejā nāvei, beidzot jākļūst pašiem par sevi.

Kapitālisms Šķērsielā

ecilā Pārdaugavas ieliņa ar savdabīgo nosaukumu un tās dažādie iedzīvotāji savā ziņā ir visas Latvijas sabiedrības spogulis. Filmā “Kapitālisms Šķērsielā” skatītāji uzzinās, kādi likteņa pavērsieni gaidījuši pazīstamo Daigu, vientiesīgais Osi, invalīdu Toļiku, akmeņkali un sludinātāju Aldi un citus varoņus 21. gadsimtā. Šķērsielā uzradušies arī jauni iemītnieki – piemēram, hemingvejiska paskata vīrs Viktors un enerģiskā taksometra vadītāja Vallija. Šo gadu laikā izauguši ir Šķērsielas bērni un kļuvuši gan par zinātnes doktoriem, gan māksliniekiem, bet citi vēl meklē savu vietu dzīvē.

LIELAIS GETSBIJS

1922.gada pavasarī Ņujorkā, kur valda vaļīgas tikumības normas, dzirkstī džezs, un noteicēji ir nelegālā alkohola karaļi, ierodas topošais rakstnieks Niks Karavejs. Dzenoties pēc sava amerikāņu sapņa, Niks apmetas kaimiņos noslēpumainam miljonāram Džejam Getsbijam, kurš mīl rīkot greznas viesības...

RENUĀRS

1915. gada vasara Francijas Rivjērā. Impresionisma gleznotāja Pjēra Ogista dēls atgriežas mājās, lai ārstētu 1. Pasaules kara laikā gūtos ievainojumus. Kopā ar viņu ir jaunā sieviete Andrē, kas apbur un iedvesmo gan tēvu, gan dēlu.

Latvijā sāk izrādīt aizvadītā gada skatītāju iecienītāko Eiropas filmu Ardievu, nevainība!

Trīs puiši savos divdesmit gados mīl vīnu un sievietes, bet viņi joprojām ir nevainīgi. Visi trīs dodas ceļojumā uz Spāniju, cerot gūt savu pirmo seksuālo pieredzi. Nekas viņus nevar apturēt, pat ne viņu trūkumi: viens ir akls, otrs pārvietojas tikai ratiņkrēslā, un trešais ir pilnīgi paralizēts.
Filma guvusi plašu atzinību gan kritiķu, gan īpaši – skatītāju vidū.

Aicinām uz Spožā KINO tārpiņa skolu!

Sestdien, 1.jūnijā pl.11.00 uz Splendid Palace aicināti jaunākie kinoskatītāji, lai kopā ar Spožo KINO tārpiņu mācītos veidot paši savu KINO! Šī būs pēdējā nodarbība pirms došanās vasaras brīvdienās, tāpēc KINO tārpiņš visiem skoliņas dalībniekiem solās sagatavojis arī nelielu pārsteigumu :)– Drukāt dokumentu