Jaunumi

Brāmss un kazas piens

“Vestards ir dievs, klavierspēles dievs! Tas ir kaut kas neticams, cik spēcīga enerģijas straume plūst no viņa!” – sajūsmā mirdzošām acīm mums teica kāda koncertapmeklētāja.

Četrdesmit divi

Ko nozīmē piedalīties maratonā, zina daudzi, jo piecu kilometru distance šeit pat Rīgā ir pa spēkam gan bērniem, gan ne tik rūdītiem skrējējiem, kurus vieno piedalīties prieks. Ko nozīmē pieveikt 42 kilometrus – to zina tikai retais. Tieši tāpēc Lailas Pakalniņas jaunākās dokumentālās filmas varonis ir – maratons!

LIECIET LIKMES UZ FAVORĪTU

Lasvegasas azartspēļu pasaule ir riska pārpilna, ļoti mainīga un... neprātīgi smieklīga. Vēl tā ir pasaule, kurā iekļuvusi bijusī striptīza dejotāja Beta no Floridas. Sapņainā, patmīlīgā Beta kļuva par visizveicīgākā bukmeikera-afērista Dinka palīdzi, kuram likmes, sveša azarta un muļķības ekspluatēšana – tā ir ierasta lieta.

Konkursa '27 Times Cinema' nacionālās atlases finālistes

Ir noslēdzies kinoteātra Splendid Palace izsludinātais konkurss jaunajiem kinoblogeriem un noskaidrotas trīs '27 Times Cinema' nacionālās atlases finālistes. Tās ir Olga Koņkova, Paula Laurinoviča un Anastasija Drozdoviča.

pabeigta "Džimlai Rūdi Rallallā" filmēšana

Filma „Džimlai Rūdi Rallallā!” stāsta par rosīgiem veco ļaužu pansionāta iemītniekiem, kuriem, strīdoties par politiskajiem notikumiem valstī un bažījoties par krīzi, kāds televīzijas raidījums liek sarosīties un piedāvāt risinājumu. Filma atklāj senioru vēlmi būt noderīgiem un aktīvi iesaistīties valsts dzīvē, valstsvīru bailes un intrigas…

Seanss senioriem - „Populārā jaunkundze”

30.aprīlī pl.13.00 kinoteātris Splendid Palace seniorus aicina noskatīties romantisku franču komēdiju „Populārā jaunkundze”. Ņemot vērā skatītāju ierosinājumus, no aprīļa arī biļetes uz Senioru kino seansiem lētākas – tikai 1,5 Ls!

Crazy Night

Ikgadējā nakts filmu skate "Crazy Night" ir vienīgais nekomerciālais kino festivāls Latvijā. Skatēs tiek demonstrētas pasaules visizcilākās mākslas filmas, ko tematiski atlasa Latvijas Kultūras akadēmijas eksperti. Tradicionāli kino nakts „Crazy Night” programmā papildus tiek iekļautas LKA studentu īsfilmas.– Drukāt dokumentu