Jaunumi

POPULĀRĀ JAUNKUNDZE

Roza dzīvo nomaļā provincē kopā ar savu tēvu. Roza ir saderinājusies ar vietējā mehāniķa dēlu, un, šķiet, meitene nolemta klusai un mierīgajai mājsaimnieces dzīvei. Taču tas nebūt nav tas, ko meitene vēlas. Pēc katastrofālas neveiksmes darba intervijā, viņa atklāj savu īpašo talantu, un kopā ar...

Splendid Palace izsludina konkursu jaunajiem kinoblogeriem!

Splendid Palace izsludina konkursu kinoblogeriem, kuri interesējas par kino un vēlas pārbaudīt savas prasmes kinofilmu īsrecenziju jeb blogu rakstīšanā. Konkursa galvenā balva – pilnībā apmaksāts brauciens uz prestižo Venēcijas kinofestivālu šā gada augustā un iespēja kļūt par festivāla jauno kinokritiķu žūrijas komisijas biedru.

Jaunais Tētis

Aprīļa sākumā skatītājiem tiks piedāvāta jauna izrāde – humorpilns stāsts par bērna lomu tēva izglītošanā, jeb jauna stand-up komēdija - “Jaunais TĒTIS”.

Seanss senioriem - Lielās cerības

Šomēnes, 26.martā pl.13.00, kinoteātris Splendid Palace seniorus aicina uz Čārlza Dikensa slavenā mīlasstāsta „Lielās cerības” (Great Expectations) ekranizāciju.

01/03 filma "Mīlestība"

No 1.marta uz lielā ekrāna būs skatāma austriešu režisora Mihaela Hanekes drāma „Mīlestība” (Amour), kas nule kā saņēmusi arī augstāko Amerikas Kinoakadēmijas apbalvojumu Oskaru kā gada labākā ārzemju filma.– Drukāt dokumentu