Jaunumi

Kinoteātris Splendid Palace uzsāk rudens-ziemas sezonu

21.augustā ar Ņujorkā dzīvojošās latviešu režisores Signes Baumanes pirmizrādi „Akmeņi manās kabatās” kinoteātris Splendid Palace uzsāks savu rudens-ziemas sezonu. Filma, kas jau guvusi godalgas pasaulē, ir ļoti personisks autobiogrāfisks stāsts par Latvijas vēsturi caur vienas ģimenes piecām dažādu paaudžu sievietēm – ne bez humora.

FESTIVĀLA „BALTIJAS PĒRLE” PRESES KONFERENCE

Otrdien 12. augustā, plkst. 11.45 kinoteātrī „Splendid Palace” notiks preses konference, kas veltīta starptautiskā kinoaktieru festivāla „Baltijas pērle” jubilejas festivāla norisei Rīgā no 12. līdz 21. septembrim .

Rudens pasākums k/t „Splendid Palace”

Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums, projekts "Rīgas kino" radošās meistardarbnīcās saved kopā profesionāļus un skolu jauniešus, lai kopīgi stāstītu stāstus par Rīgu. 2013. un 2014. gadā dažādās Rīgas apkaimēs ir notikušas 12 filmu un animācijas darbnīcas, kurās jaunieši apguva prasmes filmēšana un stop motion nominācijas tehnikā un izveidoja savas īsfilmas (filmu garums ir 3-5 min.).

2.jūlijā notiks Gidonam Krēmeram veltīts kino vakars

Rīga 2014 projekta „Dzimuši Rīgā” ietvaros trešdien, 2.jūlijā, kinoteātrī „Splendid Palace” notiks kinovakars „Rīgas Gidons”. Tajā tiks atspoguļota rīdzinieka Gidona Krēmera dzīve un darbs dokumentālajā un mākslas kino. Tiks demonstrētas gan dokumentālās filmas par Gidonu Krēmeru un „Kremerata Baltica”, gan fragmenti no mākslas filmām ar Gidonu Krēmeru Paganīni u.c. lomās. Kinovakars sāksies pl.20.00. Biļetes maksā 3 eiro un tās iegādājamas „Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

KAKAO PUPAS VASARAS BRĪVLAIKS

Tiekamies septembrī, bet noteikti jau sazināsimies laicīgi augustā.

LAI RAIBA, SILTA UN SAULAINA VASARA!!! :)

KRIEVU KULTŪRAS DIENAS

27.05. Kino dienaFilma "Ivans, Amira dēls"Mazā zāle plkst.19:00Jaunā Maksima Panfilova filma tika iekļauta 2013.gada Krievu kultūras dienu programmas noslēgumā. Filma tika ļoti sirsnīgi uzņemta. Ņemot vērā lielo atzinību un skatītāju interesi, filma iekļauta kino programmā arī šogad. Ieeja ar ielūgumiem. 01.06. Poēzijas vakarsMono izrāde "Nāciet pie manis", dzejnieces Marinas Cvetajevas dzejas vakars, Ukrainas nopelniem bagātās skatuves mākslinieces Larisas Trojanovskas- Plotņikovas izpildījumā.Mazā zāle plkst.18:00 Ieeja ar ielūgumiem. Organizators- Ukrainas biedrību apvienība Latvijā, tālr: 29441822

Pieskarties debesīm

Starptautiskais ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls RE RE RIGA! piedāvā filmu „Pieskarties debesīm”.

„Pieskarties debesīm” ļauj skatītājiem ielūkoties pārsteidzošajā, spraigajā cirka akrobātu darba ikdienā, ko papildina atklāti un personiski stāsti par risku, robežu pārkāpšanu un tiekšanos un pilnību. Lai spētu likt uz spēles savu veselību un dzīvību, pilnībā veltītu studijām un treniņiem vairākus gadus savas dzīves, māksliniekiem ir jābūt atpveltītiem ar dzelzs disciplīnu un mākslinieka dvēseli, turklāt viņu ikdiena paiet nemitīgos ceļojumos, tālu no mājām.

Senioru seansā maijā - GLORIA

Kā ierasts, mēneša pēdējā otrdienā Splendid Palace aicina uz kino seniorus. Šoreiz čīliešu režisora Sebastiana Leilo komēdija/drāma „Gloria”, kas filmas galvenās lomas atveidotājai, atrisei Paulīna Garsija pērn Berlīnes kinofestivālā atnesa Sudraba lāci.– Drukāt dokumentu