Jaunumi

Martā Senioru seansā brīnišķīgā Katrīna Denēva 63.Berlīnes kinofestivālā godalgotajā drāmā „Drīz būšu atpakaļ”

Betija ir rūpju mākta restorāna īpašniece no Bretaņas. Viņa ir izbijusi skaistumkarliene ar meitu, kura no mātes ir atsvešinājusies, mazdēlu un māti, kas nemitīgi iejaucas Betijas dzīvē. Viņa mīl precētu uzņēmēju, kurš vienmēr viņai sola šķirties no sievas, lai aprecētu Betiju. Viņš patiešām pieprasa laulības šķiršanu, bet Betija atklāj, ka tas viss tikai tāpēc, ka viņam ir vēl kāda dēka, turklāt ar gados daudz jaunāku sievieti.. Ar to viss vēl nebeidzas – banka draud slēgt Betijas restorānu. Kad viņa dodas kārtot savas lietas, sieviete pēkšņi nolemj atstāt savu līdzšinējo dzīvi aiz muguras. Viņa iesēžas automašīnā un brauc..

OKI-OKEĀNA VIDŪ

Bijušais nekustamā īpašamu brokeris Robs uzsāk sekot dīvainai japāņu sievietei Oki, kas regulāri maina savu dzīvesvietu. Savā izmeklēšanā viņš iesaista savu istabas biedreni Viliju, un visai drīz viņi nonāk aci pret aci ar Oki pagātni un lāstu. Tas liek pārvērtēt arī viņu pašu pagātni.

FILMAS „DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!” ATKLĀTAIS PIRMIZRĀDES SEANSS AR AKTIERIEM

Cienot labas tradīcijas, kinoteātris Splendid Palace (Elizabetes ielā 61) piektdien, 14.martā plkst.18.30 aicina uz īpašu jaunās latviešu spēlfilmas „DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ” atklāto pirmizrādes seansu!

Pirms seansa tikšanās filmas radošo grupu, kā arī kritiķes Dairas Āboliņas ievadvārdi.

STUDENTU SEANSĀ MARTĀ FILMAS „NIMFOMĀNE” PIRMIZRĀDE!

7.martā pl.20.30 kinoteātrī Splendid Palace (Elizabetes ielā 61) notiks jau otrais Studentu seanss, šoreiz piedāvājot lielisku IESPĒJU STUDENTIEM BŪT PIRMAJIEM, kas noskatās par gada KINO NOTIKUMU nodēvētās, visupasaules mediju un kritiķu daudz apspriestās un aprunātās, skandalozās Larsafon Trīra „Nimfomāne” 1.daļas pirmizrādi!

Dižas kino personības martā satiekas uz Splendid Palace ekrāna

Martā kinoteātris Splendid Palace savus skatītājus aicina uz vairāku sen gaidītu filmu pirmizrādēm.
Splendid Palace demonstrē britu komēdiju - drāmu "Filomena", kas šogad nominēta četrām ASV Kinoakadēmijas balvām Oscar, ieskaitot nomināciju "Labākā filma" un "Labākā aktrise" (Džūdijai Denčai).

IZDZĪVO TIKAI MĪLĒTĀJI

Neparasts mīlasstāts starp Ādamu un Ievu. Ādams, "underground" mūziķis, dzīvo pelēcīgajā Detroitā, dienās neiziedams no mājas un slīgdams dziļā depresijā, redzot pasaules notikumu virzību. Ieva, dzīvespriecīga un noslēpumaina būtne, ierodas pie drauga, ar kuru kādu laiku bija pašķīrusies. Viņu mīlasstāts ir risinājies jau vairākus gadsimtus, taču viņu kaislīgās attiecības apdraud Ievas jaunākā māsa...

VIESNĪCA "DIŽENĀ BUDAPEŠTA” No 28.03.

Viesnīca "Diženā Budapešta" stāsta par Eiropā slavenās viesnīcas leģendārā viesmīļa Gustava H un portjē Zero Mustafa piedzīvojumiem. Viesnīcas darbinieki kļūst par lieciniekiem nenovērtējamas renesanses gleznas zādzībai, kādas bagātas ģimenes cīņai par milzīgu mantojumu un dramatiskām izmaiņām, kuras notiek Eiropā periodā starp diviem pasaules kariem.– Drukāt dokumentu