Jaunumi

Leģendārais Argentīnas fotogrāfs Markoss Lopezs uzstāsies Rīgā

Ceturtdien, 22. maijā, plkst. 18:30 Kino Splendid Palace Mazajā zālē notiks slavenā mūsdienu Argentīnas fotogrāfa Markosa Lopeza atvērtā lekcija. Pasākums notiek festivāla “Rīgas Fotomēnesis 2014” ietvaros, kas ir Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums. Ieeja lekcijā ir bez maksas un tā notiks angļu valodā.

Monāko princese

"Monako princese" – dramatisks stāsts par leģendāro Holivudas aktrisi, "Oscar" balvas ieguvēju Greisu Kelliju, kura pameta spožo karjeru, kļūstot par Monako prinča Rainera III laulāto draudzeni. Filmas darbība risinās pagājušā gadsimta 60. gados – laikā, kad nelielā Franču Rivjēras pilsētvalsts nonāca politiskā konfliktā ar Franciju.

Koncerts “Splendid Palace”

17. maijā kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē norisināsies Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts, kurā piedalīsies gan labi zināmie, gan jaunie un talantīgie izpildītājmākslinieki.

Jau desmito gadu notiks 4. maija Latvijas Filmu maratons

Arī šogad 4. maijā Nacionālais kino centrs aicina uz Latvijas Filmu maratonu kinoteātrī „Splendid Palace”, jau desmito reizi Rīgas iedzīvotājiem un viesiem dāvinot bezmaksas kino svētkus visas dienas garumā. Maratona programmā šogad apkopotas pašas jaunākās animācijas un dokumentālās filmas, tostarp arī vairākas spilgtas ekrāna pirmizrādes.

Gaidāma dokumentālās filmas “Teritorija Vija Celmiņš” pirmizrāde

Ceturtdien, 10.aprīlī, plkst.19:00 kinoteātrī „Splendid Palace” Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros notiks dokumentālās filmas „Teritorija Vija Celmiņš” pirmizrāde. Filma veidota Jura Podnieka studijā, režisors Olafs Okonovs, producente Antra Cilinska, operators Aleksandrs Grebņevs.

Splendid Palace un Laima aicina bērnus uz radošo darbnīcu „Kakao pupas piedzīvojumi”

Vai tu zini, kā top šokolāde? Kur tā ir radusies un kāpēc tā ir tik ļoti garšīga? Vai šokolāde aug kokos? Un cik daudz kakao pupiņas var salikt vienā šokolādes tāfelītē?
Splendid Palace un Laima šopavasar aicina uz tematiskajiem bērnu rītiem, lai aizraujošā veidā apgūtu multiplikācijas filmu veidošanas noslēpumus, uzzinātu daudz jauna un interesanta par šokolādi un kopā ar Kakao pupiņu uzzīmētu pasaulē garšīgāko multfilmu!– Drukāt dokumentu