Jaunumi

GLORIA

Glorijai ir jau 58 gadi, taču viņa joprojām jūtas jauna. Viņa aizvada nakts meklējot mīlestbu vientuļnieku ballēs. Trauslā laime mainās dienā, kad viņa satiek Rodolfo.

ĪVS SENLORĀNS NO 21.03.

Kad Īvs Senlorāns 21 gada vecumā rada savu pirmo kolekciju Diora modes namam, viņš vēl pat nenojauš, ka viņu sagaida galvu reibinoša karjera un neprātīga mīlestība. Pateicoties milzu panākumiem un jūtām pret Pjēru Beržē, kurš kļūst par viņa dzīves lielo mīlestību un darījumu partneri, tiek radīta impērija „Yves Saint Laurent” – viens no pazīstamākajiem zīmoliem modes pasaulē.

NIMFOMĀNE. I daļa no 07.03.

Aukstā ziemas vakarā kāds vientuļš kungs atrod uz ielas smagi piekautu sievieti un aizved viņu uz savām mājām. Vīrietis apkopj sievietes brūces, bet viņa tikmēr vaļsirdīgi un atklāti stāsta viņam par savu erotikas piesātināto dzīvi...

NIMFOMĀNE. II DAĻA

Aukstā ziemas vakarā kāds vientuļš kungs atrod uz ielas smagi piekautu sievieti un aizved viņu uz savām mājām. Vīrietis apkopj sievietes brūces, bet viņa tikmēr vaļsirdīgi un atklāti stāsta viņam par savu erotikas piesātināto dzīvi...

TAPIERIS 06.03. pirmizrāde (vienīgais seanss)

Tapieris- Tango karalis Oskars Stroks, neiepazītais misters X, mūziķis, kas sāk savu karjeru ar mēmā kino muzikālo pavadījumu kinoteātrī pagājušā gadsimta sākumā. Buenosairesas, Romas, Parīzes un Berlīnes mūzikas un deju klubos aizvien vēl skan Stroka melodijas. TAPIERIS ir stāsts par mūziķi, kas cīnās par dzīvi un savu mūziku laikā, kad pasauli pāršalc lielā depresija- pirmā ekonomiskā krīze, kas šodienas eksistencei daudziem piedāvā līdzīgus spēles noteikumus.

Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests

Radošā apvienība Coco (RaCoco), kura jau pazīstama ar stand-up komēdiju „Mana kaķa dienasgrāmata” un muzikālo izrādi „Sniegbaltītes skola” piedāvā jaunu izrādi:
Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests
komēdija divos cēlienos
pirmizrāde 8. martā Rīgā, Splendid Palace

DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!

Veco ļaužu pansionāta iemītnieki jau gadiem ilgi jūtas nevienam nevajadzīgi un traucējoši. Bet tad viņiem rodas traka ideja – atteikties no pensijām un doties brīvprātīgi armijā, tā glābjot valsti finanšu krīzes laikā un aizraujoši pavadot dzīves pēdējos gadus. Vecīši ir gana gudri, šo notikumu organizējot, un tagad īstie piedzīvojumi sākas.

Filomena no 28.02.

"Filomena" ir britu komēdija - drāma, kura ir nominēta četrām ASV Kinoakadēmijas balvām Oscar, ieskaitot nominācijas Labākā filma un Labākā aktrise (Džūdija Denča). Filma arī tika nominēta četrām BAFTA balvām un trīs Zelta globusiem.

SKURSTENIS

SKURSTENIS ir 53 min gara dokumentālā filma, kas tapusi par LATVIJAS VALSTS MEŽU un VKKF līdzekļiem projekta LAVIJA ŠODIEN ietvaros. Tās pirmizrāde notika Romas starptautiskajā kinofestivālā 2013.gada 16. novembrī. Decembrī filma saņēma jauniešu žūrijas balvu festivālā FILMMAKER Milānā.

AUGUSTS: OSEDŽAS ZEME

Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs stāsts par Vestonu ģimeni, kuru pēc ilgāka atšķirtības laika dzimtas mājās vienkop sapulcinājis kāds nelāgs notikums - dzejnieka, alkoholiķa Beverlija Vestona bēres. Turpmākajās dienās mājā, kur saimnieko valdonīgā Violeta, radinieku starpā izceļas viens konflikts aiz otra, ko uzkurina samilzušie pagātnes aizvainojumi un pāridarījumi.– Drukāt dokumentu