Jaunumi

DRĪZ BŪŠU ATPAKAĻ

Betija ir rūpju mākta restorāna īpašniece no Bretaņas. Viņa ir izbijusi skaistumkarliene ar meitu, kura no mātes ir atsvešinājusies, mazdēlu un māti, kas nemitīgi iejaucas Betijas dzīvē. Viņa mīl precētu uzņēmēju, kurš vienmēr viņai sola šķirties no sievas, lai aprecētu Betiju. Viņš patiešām pieprasa laulības šķiršanu, bet Betija atklāj, ka tas viss tikai tāpēc, ka viņam ir vēl kāda dēka, turklāt ar gados daudz jaunāku sievieti..

Dokumentālās filmas par Alvi Hermani «Vairāk nekā dzīve» pirmizrāde Rīga 2014 teātra programmas forte forte ietvaros.

No 25. janvāra līdz 1. februārim laikmetīgā teātra programmas forte forte ietvaros, kas ir daļa no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas, notiks latviešu režisoram Alvim Hermanim veltīta nedēļa. Tās laikā būs iespēja noskatīties Minhenē un Vīnē tapušās izrādes “Vēlie kaimiņi” un “Tēvi”, kā arī režisora Ginta Grūbes dokumentālās filmas “Vairāk nekā dzīve” pirmizrādi kinoteātrī “Splendid Palace”.

Splendid Palace rīkos īpašus Studentu kinoseansus

Piektdien, 24.janvārī plkst.20.30 ar nule kā Zelta Globusu saņēmušās un deviņiem Oskariem nominētās vēsturiskās drāmas „12 gadi verdzībā” (12 Years a Slave) pirmizrādi Splendid Palace uzsāks jaunu projektu – īpašus seansus studentiem, kas interesējas par kino.

OSEDŽAS ZEME

Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs stāsts par Vestonu ģimeni, kuru pēc ilgāka atšķirtības laika dzimtas mājās vienkop sapulcinājis kāds nelāgs notikums - dzejnieka, alkoholiķa Beverlija Vestona bēres. Turpmākajās dienās mājā, kur saimnieko valdonīgā Violeta, radinieku starpā izceļas viens konflikts aiz otra, ko uzkurina samilzušie pagātnes aizvainojumi un pāridarījumi.

Izrāde “Gribu bērnu!” Rīgā!

Pēc izpārdotām zālēm Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Cēsīs, Siguldā un Rēzeknē, 10. februārī plkst. 19:00 Kinoteātrī Splendid Palace viesosies muzikālā un pozitīvā izrāde “Gribu bērnu!”, ko tās veidotāji, “Pannas teātris”, nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem, jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās. Izrādes iecere ir radīt pozitīvas emocijas, rosināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, uzdrošināties pieņemt lēmumus un domāt par labo.

Vācu kino klubs: „Okeāna krāsa”

Posts brīvdienu paradīzē - vācu tūriste Natālija Kanāriju salās nejauši kļūst par bēgļu traģēdijas liecinieci. Krastā ir izskalota laiva ar afrikāņu bēgļiem, starp izdzīvojušajiem Natālija redz vīrieti ar mazu bērnu. Viņa grib palīdzēt, taču policists sūta sievieti prom – ikdiena padarījusi viņu cietsirdīgu. Taču bēglis Zola un mazais Mamadū uzņem kontaktus ar vāciešiem, un Natālija – pretēji vīra gribai – izšķiras par palīdzības sniegšanu. Tomēr nauda, ar kuru viņa vēlas palīdzēt afrikānim aizbēgt uz kontinentu, noved līdz katastrofai, kuru Natālija nevarēja paredzēt.

ARTŪRS ŅŪMENS

Volless Everijs necieš savu darbu. Viņš ir nopūdelējis lielāko izdevību savā dzīvē, arī personīgās attiecības cietušas krahu. Nevēlēdamies šķetināt samilzušās grūtības, viņš inscenē savu nāvi un, nopircis viltus identitāti, uzsāk jaunu skaistu dzīvi kā profesionāls golfa spēlētājs Artūrs Ņūmens. Iepazīšanās ar simpātisku, taču neceļos noklīdušu jaunu sievieti Maiku, ienes negaidītu pavērsienu viņa jaunizlolotajā dzīves gājumā. Abi likteņa nesaudzētie svešinieki satuvinās un uzsāk kopīgus klejojumus. Savādais pārītis izklaidējas, saimnieku prombūtnes laikā ielaužoties viņu mājās un tēlojot svešas dzīves, lai galu galā tiktu skaidrībā paši ar sevi.

TANTIŅAS

Filmas "Tantiņas" varoņu dzīvē, kas ir vientulības, meklējumu un pārdzīvojumu pilna, negaidīti iebrāžas trīs eņģeļi, tās gan ir tantiņas - Vera, Nadja un Ļuba.– Drukāt dokumentu