Jaunumi

Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests

Radošā apvienība Coco (RaCoco), kura jau pazīstama ar stand-up komēdiju „Mana kaķa dienasgrāmata” un muzikālo izrādi „Sniegbaltītes skola” piedāvā jaunu izrādi:
Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests
komēdija divos cēlienos
pirmizrāde 8. martā Rīgā, Splendid Palace

DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!

Veco ļaužu pansionāta iemītnieki jau gadiem ilgi jūtas nevienam nevajadzīgi un traucējoši. Bet tad viņiem rodas traka ideja – atteikties no pensijām un doties brīvprātīgi armijā, tā glābjot valsti finanšu krīzes laikā un aizraujoši pavadot dzīves pēdējos gadus. Vecīši ir gana gudri, šo notikumu organizējot, un tagad īstie piedzīvojumi sākas.

Filomena no 28.02.

"Filomena" ir britu komēdija - drāma, kura ir nominēta četrām ASV Kinoakadēmijas balvām Oscar, ieskaitot nominācijas Labākā filma un Labākā aktrise (Džūdija Denča). Filma arī tika nominēta četrām BAFTA balvām un trīs Zelta globusiem.

SKURSTENIS

SKURSTENIS ir 53 min gara dokumentālā filma, kas tapusi par LATVIJAS VALSTS MEŽU un VKKF līdzekļiem projekta LAVIJA ŠODIEN ietvaros. Tās pirmizrāde notika Romas starptautiskajā kinofestivālā 2013.gada 16. novembrī. Decembrī filma saņēma jauniešu žūrijas balvu festivālā FILMMAKER Milānā.

AUGUSTS: OSEDŽAS ZEME

Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs stāsts par Vestonu ģimeni, kuru pēc ilgāka atšķirtības laika dzimtas mājās vienkop sapulcinājis kāds nelāgs notikums - dzejnieka, alkoholiķa Beverlija Vestona bēres. Turpmākajās dienās mājā, kur saimnieko valdonīgā Violeta, radinieku starpā izceļas viens konflikts aiz otra, ko uzkurina samilzušie pagātnes aizvainojumi un pāridarījumi.

DRĪZ BŪŠU ATPAKAĻ

Betija ir rūpju mākta restorāna īpašniece no Bretaņas. Viņa ir izbijusi skaistumkarliene ar meitu, kura no mātes ir atsvešinājusies, mazdēlu un māti, kas nemitīgi iejaucas Betijas dzīvē. Viņa mīl precētu uzņēmēju, kurš vienmēr viņai sola šķirties no sievas, lai aprecētu Betiju. Viņš patiešām pieprasa laulības šķiršanu, bet Betija atklāj, ka tas viss tikai tāpēc, ka viņam ir vēl kāda dēka, turklāt ar gados daudz jaunāku sievieti..

Dokumentālās filmas par Alvi Hermani «Vairāk nekā dzīve» pirmizrāde Rīga 2014 teātra programmas forte forte ietvaros.

No 25. janvāra līdz 1. februārim laikmetīgā teātra programmas forte forte ietvaros, kas ir daļa no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas, notiks latviešu režisoram Alvim Hermanim veltīta nedēļa. Tās laikā būs iespēja noskatīties Minhenē un Vīnē tapušās izrādes “Vēlie kaimiņi” un “Tēvi”, kā arī režisora Ginta Grūbes dokumentālās filmas “Vairāk nekā dzīve” pirmizrādi kinoteātrī “Splendid Palace”.

Splendid Palace rīkos īpašus Studentu kinoseansus

Piektdien, 24.janvārī plkst.20.30 ar nule kā Zelta Globusu saņēmušās un deviņiem Oskariem nominētās vēsturiskās drāmas „12 gadi verdzībā” (12 Years a Slave) pirmizrādi Splendid Palace uzsāks jaunu projektu – īpašus seansus studentiem, kas interesējas par kino.

OSEDŽAS ZEME

Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs stāsts par Vestonu ģimeni, kuru pēc ilgāka atšķirtības laika dzimtas mājās vienkop sapulcinājis kāds nelāgs notikums - dzejnieka, alkoholiķa Beverlija Vestona bēres. Turpmākajās dienās mājā, kur saimnieko valdonīgā Violeta, radinieku starpā izceļas viens konflikts aiz otra, ko uzkurina samilzušie pagātnes aizvainojumi un pāridarījumi.– Drukāt dokumentu