Jaunumi

PSIHOANALĪTISKAIS KINO KLUBS

No 23. oktobra Latvijas Igaunijas Psihoanalīzes grupas Psihoanalītisko domu un diskusiju klubs sadarbībā ar kino Splendid Palace aicina uz pasākumu ciklu „Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace”.

10. BERLINĀLE RĪGĀ

No 31.oktobra līdz 6.novembrim kino Splendid Palace notiks 10. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa, kuras laikā Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar kino Splendid Palace piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas.

KINO PAGALMS AICINA - BRĪNIŠĶĪGA SVĒTDIENA #ZEM JUMTA

19. oktobrī jau divas sezonas galvaspilsētas iemītniekus un Rīgas viesus priecējušais brīvdabas kinoteātris KINO PAGALMS rīko eksperimentālu projektu zem jumta - A Splendid Sunday jeb Brīnišķīgu Svētdienu leģendārajā kino Splendid Palace.

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARI

No 13. līdz 17. oktobrim kino Splendid Palace aicina uz psiholoģiskā kino vakariem, kad kopā ar lektoriem, pazīstamiem psihoterapeitiem, noskatīties tematiskas filmas un pārrunāt tās.

EIROPAS KINO BIĻETE

No 2.oktobra līdz 30.novembrim apmeklē Eiropas kino filmas, sakrāj 3 biļetes ar īpašo akcijas zīmi un piedalies loterijā, kuras galvenā balva - trīs ielūgumi (2 personām) uz īpašo kino seansu ar Eiropas Kinoakadēmijas balvas par mūža ieguldījumu laureāta piedalīšanos š.g. 12.decembrī kino Splendid Palace.

PLANĒTA DZINTARS

Filmu veidojusi VFS FILMS, balstoties uz LTV raidījuma “Dzintara pusē” 12 sērijām. Divi latviešu ceļotāji, Gustavs Terzens un Marta Selecka, kliedē priekšstatu par dzintaru kā arhaisku kultūrvēsturisku reliktu un veido moderno dzintara identitātes tēlu.

PUIKAS GADI

No 14. novembra kino Splendid Palace skatāma jauna filma - Puikas gadi, kas ir unikāls projekts, jo filma ar vieniem un tiem pašiem aktieriem tika veidota 12 gadus.

BURVESTĪBA MĒNESSGAISMĀ

Francija, pagājušā gadsimta divdesmitie gadi, gleznainais Azūra krasts, lepnas savrupmājas un bezrūpīga džeza mūzika - uz šī romantiskā fona risinās notikumi režisora un scenārista Vudija Alena jaunākajā filmā „Burvestība mēnessgaismā". Britu iluzionists Stenlijs ieradies Francijā, lai palīdzētu atmaskot iespējamo krāpnieci Sofiju, kura, uzdodoties par gaišreģi, ļaunprātīgi izmanto kādas bagātas ģimenes uzticību. Drīz vien Stenlijs apjauš, ka arī viņš neizbēgami nonācis Sofijas valdzinājuma varā, turklāt viņš tā arī nespēj izskaidrot daiļās jaunkundzes brīnumainās spējas.

SAPROTI MANI, JA SPĒJ

Larsa fon Trīra mūza Šarlote Gensbūra meistarīgi tēlo bohēmisko māti, kuras maigumu nomāc mākslinieces daba, smieklu lēkmes mijas ar histēriju. Režisore Azia Ardžento neslēpj, ka filma ir autobiogrāfisks stāsts. Daudziem tas būs tuvs un saprotams. Kas gan reizēm nav juties svešs savā ģimenē? Kino Splendid Palace no 3.oktobra

MANHATTAN SHORT FILM FESTIVAL

October 3rd and 4th at 7PM join over 100,000 film lovers in over 300 cities across six continents gather in Cinemas, Museums and Universities for one purpose...to view and vote on the Finalists' Films in the 17th Annual MANHATTAN SHORT Film Festival.– Drukāt dokumentu