Jaunumi

MANĀ ĀDĀ

Skārleta Johansone spēlē citplanētieti, kas ieradusies uz Zemes, maskējusies žilbinošas sievietes ķermenī. Viņa izmanto savu galveno ieroci - satriecošo seksualitāti, lai medītu vietējos iedzīvotājus. Viņa ir ļoti efektīga sieviete, bet ar laiku viņai pieaug vēlme pēc pasaulīgām lietām un atsvešināšanās no pašas izskata.

NĀC AR MANI PADEJOT

Pēc četru gadu tapšanas perioda šo piektdien 29.augustā savu pirmizrādi piedzīvos Dzintara Dreiberga dokumentālā filma „Nāc ar mani padejot!”.

AKMEŅI MANĀS KABATĀS

Animācijas filma pieaugušajiem - patiesos notikumos balstīts fantastisks stāsts par piecām Signes Baumanes dzimtas sievietēm, Signi pašu ieskaitot, viņu cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, depresiju un neprātu. Šai skaudrajā un tai pat laikā humora pilnajā filmā Latvijas vēstures peripētijas savijas ar personīgiem pārdzīvojumiem un stāstiem par ģimenes noslēpumiem, mīlestību un laulību.

Kinoteātris Splendid Palace uzsāk rudens-ziemas sezonu

21.augustā ar Ņujorkā dzīvojošās latviešu režisores Signes Baumanes pirmizrādi „Akmeņi manās kabatās” kinoteātris Splendid Palace uzsāks savu rudens-ziemas sezonu. Filma, kas jau guvusi godalgas pasaulē, ir ļoti personisks autobiogrāfisks stāsts par Latvijas vēsturi caur vienas ģimenes piecām dažādu paaudžu sievietēm – ne bez humora.

FESTIVĀLA „BALTIJAS PĒRLE” PRESES KONFERENCE

Otrdien 12. augustā, plkst. 11.45 kinoteātrī „Splendid Palace” notiks preses konference, kas veltīta starptautiskā kinoaktieru festivāla „Baltijas pērle” jubilejas festivāla norisei Rīgā no 12. līdz 21. septembrim .

Rudens pasākums k/t „Splendid Palace”

Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums, projekts "Rīgas kino" radošās meistardarbnīcās saved kopā profesionāļus un skolu jauniešus, lai kopīgi stāstītu stāstus par Rīgu. 2013. un 2014. gadā dažādās Rīgas apkaimēs ir notikušas 12 filmu un animācijas darbnīcas, kurās jaunieši apguva prasmes filmēšana un stop motion nominācijas tehnikā un izveidoja savas īsfilmas (filmu garums ir 3-5 min.).

2.jūlijā notiks Gidonam Krēmeram veltīts kino vakars

Rīga 2014 projekta „Dzimuši Rīgā” ietvaros trešdien, 2.jūlijā, kinoteātrī „Splendid Palace” notiks kinovakars „Rīgas Gidons”. Tajā tiks atspoguļota rīdzinieka Gidona Krēmera dzīve un darbs dokumentālajā un mākslas kino. Tiks demonstrētas gan dokumentālās filmas par Gidonu Krēmeru un „Kremerata Baltica”, gan fragmenti no mākslas filmām ar Gidonu Krēmeru Paganīni u.c. lomās. Kinovakars sāksies pl.20.00. Biļetes maksā 3 eiro un tās iegādājamas „Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.– Drukāt dokumentu