Jaunumi

KAKAO PUPAS VASARAS BRĪVLAIKS

Tiekamies septembrī, bet noteikti jau sazināsimies laicīgi augustā.

LAI RAIBA, SILTA UN SAULAINA VASARA!!! :)

KRIEVU KULTŪRAS DIENAS

27.05. Kino dienaFilma "Ivans, Amira dēls"Mazā zāle plkst.19:00Jaunā Maksima Panfilova filma tika iekļauta 2013.gada Krievu kultūras dienu programmas noslēgumā. Filma tika ļoti sirsnīgi uzņemta. Ņemot vērā lielo atzinību un skatītāju interesi, filma iekļauta kino programmā arī šogad. Ieeja ar ielūgumiem. 01.06. Poēzijas vakarsMono izrāde "Nāciet pie manis", dzejnieces Marinas Cvetajevas dzejas vakars, Ukrainas nopelniem bagātās skatuves mākslinieces Larisas Trojanovskas- Plotņikovas izpildījumā.Mazā zāle plkst.18:00 Ieeja ar ielūgumiem. Organizators- Ukrainas biedrību apvienība Latvijā, tālr: 29441822

Pieskarties debesīm

Starptautiskais ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls RE RE RIGA! piedāvā filmu „Pieskarties debesīm”.

„Pieskarties debesīm” ļauj skatītājiem ielūkoties pārsteidzošajā, spraigajā cirka akrobātu darba ikdienā, ko papildina atklāti un personiski stāsti par risku, robežu pārkāpšanu un tiekšanos un pilnību. Lai spētu likt uz spēles savu veselību un dzīvību, pilnībā veltītu studijām un treniņiem vairākus gadus savas dzīves, māksliniekiem ir jābūt atpveltītiem ar dzelzs disciplīnu un mākslinieka dvēseli, turklāt viņu ikdiena paiet nemitīgos ceļojumos, tālu no mājām.

Senioru seansā maijā - GLORIA

Kā ierasts, mēneša pēdējā otrdienā Splendid Palace aicina uz kino seniorus. Šoreiz čīliešu režisora Sebastiana Leilo komēdija/drāma „Gloria”, kas filmas galvenās lomas atveidotājai, atrisei Paulīna Garsija pērn Berlīnes kinofestivālā atnesa Sudraba lāci.

Leģendārais Argentīnas fotogrāfs Markoss Lopezs uzstāsies Rīgā

Ceturtdien, 22. maijā, plkst. 18:30 Kino Splendid Palace Mazajā zālē notiks slavenā mūsdienu Argentīnas fotogrāfa Markosa Lopeza atvērtā lekcija. Pasākums notiek festivāla “Rīgas Fotomēnesis 2014” ietvaros, kas ir Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums. Ieeja lekcijā ir bez maksas un tā notiks angļu valodā.

Monāko princese

"Monako princese" – dramatisks stāsts par leģendāro Holivudas aktrisi, "Oscar" balvas ieguvēju Greisu Kelliju, kura pameta spožo karjeru, kļūstot par Monako prinča Rainera III laulāto draudzeni. Filmas darbība risinās pagājušā gadsimta 60. gados – laikā, kad nelielā Franču Rivjēras pilsētvalsts nonāca politiskā konfliktā ar Franciju.

Koncerts “Splendid Palace”

17. maijā kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē norisināsies Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts, kurā piedalīsies gan labi zināmie, gan jaunie un talantīgie izpildītājmākslinieki.– Drukāt dokumentu