Jaunumi

Turpinājums īpašie seansi

Otrdien, 17.aprīlī filmas “Turpinājums” īpašo seansu “Kā attīstīt un saglabāt radošu domāšanu bērnos?” ievadīs diskusija ar izdevniecības “Liels un mazs” vadītāju Alīsi Nīgali, sociālantropoloģi Karīnu Vasiļevsku-Das un filmas "Turpinājums" producentu Gintu Grūbi. Savukārt, trešdien, 18.aprīlī filmas Turpinājums īpašo seansu ievadīs diskusija ar sociālantropologu Robertu Ķīli, rakstnieku Paulu Bankovski un žurnālisti Sanitu Jembergu.

DOVLATOVS

Sākot ar 17. aprīli kinoteātrī "Splendid palace" būs skatāma Alekseja Germana godalgotā filma "Dovlatovs". 68. Berlīnes starptautiskajā kinofestivālā filma apbalvota ar "Sudraba lāci", kā arī ieguvusi "Berliner Morgenpost" lasītāju žūrijas speciālbalvu.

BILLE

Piektdien, 20. aprīlī kinoteātrī "Splendid Palace" pirmizrādi piedzīvos Ināras Kolmanes jaunā pilnmetrāžas spēlfilma "Bille". Filma tapusi pēc latviešu rakstnieces Vizmas Belševicas romāna "Bille" motīviem, iepazīstinot skatītājus ar mazas meitenes stāstu 30. gadu Latvijā. Scenārija autori ir Arvis Kolmanis un Evita Sniedze. Latvijas Simtgades programma. Repertuārā no 21.aprīļa.

JUPITERA MĒNESS

Sākot ar 20.aprīli Kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Kornēla Mundruco filma "Jupitera mēness" (Jupiter holdja). 2017. gada Kannu kinofestivāla konkursa skates filma.

TURPINĀJUMS īpašais seanss!

Aicinām apmeklēt Ivara Selecka dokumentālās filmas Turpinājums īpašo seansu 13. aprīlī plkst. 18.00 Kino "Splendid Palace" Mazajā zālē, pēc kura notiks diskusija "Laimīga pasaule bērna acīm".
Diskusiju vadīs Žurnāls Mans Mazais galvenā redaktore Sindija Meluškāne.
Diskusijas dalībnieki: filmas galvenais operators Valdis Celmins, sociālantropoloģe Dace Dzenovska, kura veikusi filmas varoņu atlasi, un žurnāla Annas Psiholoģija galvenā redaktore Anna Peipiņa.

PIE VISA VAINĪGA MĪLESTĪBA

Romantiskā un pārdrošā komēdija “Pie visa vainīga mīlestība“ vēsta par spēcīgu mīlestību, kurai pakļaujas katrs, lai kādas būtu viņa fiziskās iespējas, lai kādi būtu apstākļi. Meklējiet kinoteātrī "Splendid Palace" jau šajā pavasarī no 20.aprīļa!

Cirks. Kinoteātra Splendid Palace 95. dzimšanas dienas seanss

Splendid Palace jubilejas gada īpašās programmas noslēgums – Č. Čaplina filmas “Cirks” seanss ar Vestarda Šimkus klaviermūzikas koncertu, norisināsies šī gada nogalē – 19.decembrī plkst. 19.00. Biļetes uz šo seansu iespējams iegādāties jau no 10.aprīļa

TEVIS TE NEBIJA

No 27. aprīļa kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma Linnas Remzijas jaunā filma par niknu atriebību Ņujorkas pagrīdē - "Tevis te nebija" (You Were Never Really Here). Filma Kannu kinofestivālā saņēmusi balvu par labāko scenāriju, Hoakins Fīnikss atzīts par labāko aktieri. Skaņu celiņu veidojis talantīgais komponists Džonijs Grīnvuds no Radiohead.

FOKSTROTS

No 6.aprīļa uz Kinoteātra "Splendid Palace" Lielā ekrāna būs skatāma Samuēla Maoza dramēdija “Fokstrots” – stāsts par cilvēka deju ar likteni, traģikomiskos un eksistenciālos dejas soļus mijot mīlestības, sāpju, vientulības un humora ritmos. Maozs ir vienīgais Izraēlas režisors, kurš ieguvis Venēcijas kinofestivāla žūrijas balvu. “Fokstrots” saņēmis astoņas Izraēlas Kinoakadēmijas balvas, tostarp par labāko filmu, un iekļuvis Amerikas Kinoakadēmijas balvas “Oskars” deviņu filmu izlasē nominācijā “Labākā ārzemju filma”.

APGĀZTĀ MĒNESS ZĪMĒ

2018.gada 10.aprīlī plkst. 19.00 Kinoteātrī "Splendid Palace" notiks režisora Kārļa Lesiņa dokumentālā detektīva “Apgāztā mēness zīmē” PIRMIZRĀDE. Filmas tapšanas laikā pieci ar vietējo kopienu saistīti cilvēki no Latvijas devās uz Sīriju, lai karotu Islāma valsts jeb “Daesh” rindās. Filmas autori pēta, kā tas iespējams, ka tik mazā valstī kā Latvija, šie cilvēki radikalizējušies un kāpēc neviens to laicīgi nav pamanījis. Repertuārā no 13.aprīļa.– Drukāt dokumentu