Jaunumi

Splendid Palace šonedēļ aicina uz sezonas atklāšanas svētkiem

Šonedēļ ar vairāku spilgtu filmu pirmizrādēm un citiem interesantiem pasākumiem tiks atklāta jaunā kinoteātra Splendid Palace sezona. Katrīna Denēva, Vims Venders, Gajs Ričijs – tie ir tikai daži no kinoskatītāju iemīļotajiem vārdiem, kuru jaunākos darbus redzēsim uz lielā ekrāna jau šo ceturtdien un piektdien. Būs gan spriedzes pilni trilleri, gan atkailinošas personību drāmas.

“Vims Venders satiek Viktoriju”

Piektdienas, 21.augusta pievakarē ikviens kinomīļotājs būs laipni aicināts Splendid pagalmā, kur notiks sezonas atklāšanas ballīte “Vims Venders satiek Viktoriju”. Mūzika, kokteiļi un divas spilgtas pirmizrādes vienā vakarā, izcils kinovakars vasaras noslēgumā.

JAUNA KAFEJNĪCA "FILM NOIR" KINO SPLENDID PALACE TELPĀS

Vasaras sezonu Splendid Palace iesāk ar jaunu gurmānu kafejnīcu - Film Noir. Tā ir mūsdienīga kino-kafejnīca un vienlaikus intelektuāls kultūras klubs. Multifunkcionālā Film Noir atrodas leģendām apvītajā kinoteātrī Splendid Palace, Elizabetes ielā 61, sevī ietverot plašu kino bibliotēku-atpūtas telpu un funkcionālu vietu ar visām multimediju iespējām, lai viesiem nodrošinātu kultūras baudījumu kulināru izvirtību pavadījumā.

TIEK ATKLĀTA INTRIGA PAR LAIKMETĪGO OPERU CIKLA LULU PĀRSTEIGUMA SEANSU TREŠĀS SEZONAS NOSLĒGUMĀ

Noslēdzot laikmetīgo operu cikla LULU trešo sezonu, jau šajā svētdienā, 31. maijā plkst. 17:00 uz kino Splendid Palace Mazās zāles ekrāna tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja vērot Pētera Etveša (Peter Eötvös) operu Trīs māsas no Parīzes Châtelet teātra. Pirms iestudējuma demonstrēšanas par to vairāk nelielā ievadlekcijā stāstīs muzikoloģe Baiba Kurpniece.

26/05 IZCILĀ BLŪZA IZPILDĪTĀJA NO ASV J.C.SMITH KONCERTS

26.maijā plkst. 20:00 ar vienīgo koncertu Rīgā uzstāsies izcilais izpildītājs no ASV J.C.Smith - blūza virtuozs, kas uzstājies un piedalījies ierakstos kopā ar Hubert Sumlin, B.B. King, Buddy Guy u.c. Kopā ar slaveno mūziķi spēlēs pašmāju grupa "The Blues Gang".

KINOKRITIĶE DAIRA ĀBOLIŅA: “ŠĪ GADA KANNU KINOFESTIVĀLS APLIECINA EIROPAS KINO SPĒKU UN PROBLĒMAS”

Ir sācies viens no nozīmīgākajiem Eiropas kino notikumiem - 68.Kannu kinofestivāls. Lai sekotu līdzi festivāla aktualitātēm, kā arī izraudzītos īpašas pērles kino Splendid Palace rudens sezonai, uz Kannām devusies arī kinokritiķe un kinoteātra kuratore Daira Āboliņa. Piedāvājam iespēju ieskatīties festivāla programmā un sajust tā īpašo atmosfēru Dairas Āboliņas reportāžā no notikuma vietas.

09/05 BĒRNU VOKĀLĀ ANSAMBĻA "DZEGUZĪTE" 45. JUBILEJAS KONCERTS

9.maijā plkst. 14:00 Latvijas Radio bērnu vokālā ansambļa "Dzeguzīte" 45. jubilejas koncerts. Programmā skanēs tikai un vienīgi komponista Raimonda Paula dziesmas, to vidū būs labi pazīstami un iemīļoti, kā arī vairāki jauni skaņdarbi un popūriji.

4. MAIJA LATVIJAS FILMU MARATONS

Valsts svētkos – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā – Nacionālais Kino centrs jau tradicionāli rīko 4. maija Latvijas filmu maratonu kinoteātrī Splendid Palace – 12 bezmaksas seansus abās kinozālēs visas dienas garumā un brīvdabas seansu kinoteātra priekšpagalmā vakara noslēgumā.– Drukāt dokumentu