Jaunumi

Pirmais notikums Jāņa Streiča kinogadā – Meistarklases kinoteātrī "Splendid Palace"

Izcilais latviešu kinorežisors, scenārists, aktieris, rakstnieks un gleznotājs Jānis Streičs šogad svin 80 gadu jubileju, un tas ir iemesls, lai Rīgas Kino muzejs un Nacionālais Kino centrs visu 2016. gadu pasludinātu par Jāņa Streiča kinogadu. Tā programmā iecerēti daudzi un dažādi notikumi jubilāra godināšanai, viņa radošā darba izpētei un iedzīvināšanai mūsdienu kultūras kontekstā, un pirmais sākas jau 13. aprīlī – Jāņa Streiča meistarklases kinoteātrī “Splendid Palace”.

DUBULTAIS KINO VAKARS – “MĪLESTĪBAS VĒSTULES” UN “MĀMIŅA”

8. martā kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs piedāvā dubulto kino vakaru, kad vienā vakarā par īpaši izdevīgu cenu demonstrēsim divas burvīgas filmas - itāļu režijas klasiķa Džuzepes Tornatores jaunāko filmu “Mīlestības vēstules” un Kanādas režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana apbalvoto filmu “Māmiņa”.

SPOTLIGHT / UZMANĪBAS CENTRĀ

Filma izvirzīta Oskaram 6 nominācijās, tostarp kategorijā Labākais režisors un Labākā gada filma.
Galvenajās lomās: Marks Ruffalo (Mark Ruffalo), Maikls Kītons (Michael Keaton), Reičela Makadamsa (Rachel McAdams), Stenlijs Tuči (Stanley Tucci).

RENĀRA VIMBAS DEBIJAS SPĒLFILMA ES ESMU ŠEIT

Filmas galvenā varone Raja dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

„Saula dēls” divos seansos kinoteātrī Splendid Palace

Kannās godalgotā un Rīgas Starptautiskajā kino festivālā izrādītā ungāru režisora Lāslo Nemeša vēsturiskā drāma „Saula dēls” divos seansos būs skatāma kinoteātrī Splendid Palace – 21. un 23. februārī.

Svecināts, cēzar! / Hail, caesar!

Brāļi Koeni jaunākajā veikumā sapulcinājuši patiesi iespaidīgu aktieru ansambli - Džordžs Klūnijs, Skārleta Johansone, Čenings Teitums, Ralfs Fainss, Džona Hils, Frānsisa Makdormanda, Tilda Svintone un Aldens Ērenreihs sola azartisku un pagalam ironisku nolaupīšanas-izpirkuma sižeta izvērsumu.– Drukāt dokumentu