Jaunumi

NO 27/03 JŪLIJAS JAUNKUNDZE

No 27. marta kino Splendid Palace sāks demonstrēt režisores Līvas Ulmanes filmu „Jūlijas jaunkundze”, kas ir, iespējams, viens no izcilākajiem un provokatīvākajiem Augusta Strinberga lugas ekranizējumiem!

VĀCU KINO KLUBS - KANIBĀLU LAIKS

26.martā plkst. 19:00 kino Splendid Palace Vācu kino klubs ar filmu "Kanibālu laiks" - tiklab distancēta, kā ērmīga groteska par kritienu no iedomības augstumiem līdz trūcības ēnu valstībai – un pa to laiku musulmaņu partizāni vēl arī ieņēmuši viesnīcu.

STUDENTU SEANSS FILMAI "FORCE MAJEURE" AR SOCIĀLANTROPOLOGA ROBERTA ĶĪĻA ĪSLEKCIJU

Šajā nedēļas nogalē kinoteātris Splendid Palace sāk demonstrēt daudz apspriesto un analizēto zviedru režisora Rubena Ostlunda (Ruben Ostlund) filmu “Force Majeure”. Filmas pirmais - STUDENTU seanss šo piektdien, 20.martā pl.20.00 – īpaši studentiem par īpašu cenu – 2 eiro! Tikai vienreiz un tikai Studentu seansā pirms filmas sociālantropologa Roberta Ķīļa īslekcija „Grūtu lēmumu negribētās sekas”.

JAUNĀKĀS FILMAS NO 6.MARTA

No 6.marta kino Splendid Palace skatāma filma "Vēl viena vislabākā eksotiskā viesnīca Kliņģerīte".

Filmas "Gads Šampaņā" pirmizrāde Eiropā

5.martā plkst. 19:00 filmas "Gads Šampaņā" Eiropas pirmizrāde un vienīgais seanss Latvijā par godu šampanieša un vīna festivāla Riga Wine & Champagne atklāšanai. “Gads Šampaņā” dod iespēju ieskatīties pasaules apbrīnotākā vīna – šampanieša – aizkulisēs, šampanieša stāstu izklāstot no ļoti personiska un intīma sešu dažādu Šampaņas namu skatupunkta.

Dokumentālās filmas "Brīvību ģitārai" pirmizrāde un vienīgais seanss Latvijā

11. martā plkst. 17:30 kino Splendid Palace notiks ASV dokumentālās filmas „Brīvību ģitārai” (Free to Rock) pirmā Eiropas pirmizrāde un vienīgais seanss Latvijā, ko rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā. Filma tapusi deviņu gadu garumā un vēsta par rokmūziku kā brīvības izpausmes veidu komunisma bloka valstīs, un tās lomu dzelzs priekškara krišanā. Pēc filmas seansa sekos saruna ar filmas veidotājiem.

SENIORU SEANSS - IDA

24.februārī plkst. 13:00 senioru seanss filmai "IDA". Poļu režisora Pāvela Pavļikovska filma saņēmusi vairākas Eiropas Kinoakadēmijas balvas, tostarp balvu kā labākā Eiropas filma.

KSAVJĒ DOLANA "MĀMIŅA" UN ĪPAŠĀ PIRMIZRĀDE

12. februārī plkst. 19:00 kino Splendid Palace kanādiešu režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana jaunākā veikuma "Māmiņa" īpašais pirmizrādes seanss. Viņa darbus raksturo emocionāls dziļums un attiecību reālisms, kas jau izpelnījies atzinīgus vārdus visā pasaulē. Vakara gaitā būs iespēja noskatīties gan filmu dienu pirms tās oficiālās iznākšanas uz kino Splendid Palace ekrāna, gan dzirdēt ievadvārdus no sabiedrībā pazīstama cilvēka.

JAUNĀKĀS FILMAS NO 30.JANVĀRA

No 30. janvāra JAUNAS filmas: F.Ozona aktuālākā filma "Jaunā draudzene", kas būs skatāma TIKAI kino Splendid Palace, un Rīzas Viterspūnas "Oskara" balvai nominēto tēlojumu filmā "Mežone".– Drukāt dokumentu