Jaunumi

Lūriķis - filma, kas nogalina

1. decembrī plkst. 19:00 kinoteātrī Splendid Palace lektoriju cikla "Tas, ko Tu nedrīksti nezināt XI" nākamā pieturvieta - Lielbritānija un britu sinefīls un režisors Maikls Pauels. Vakarā būs iespēja baudīt Pauela ikonisko filmu Lūriķis (Peeping Tom, 1960), kas apspēlē kino kā perversu vērošanas izpausmi hičkokiski brutālā manierē. Pirms vairāk nekā 50 gadiem filma tika kritiķu izsvilpta un skatītāju gānīta - tā iznīcināja režisora karjeru pēc filmas iznākšanas uz ekrāniem. Savukārt mūsdienās tā ir kļuvusi par kulta kinolenti, jo tieši Pauels ir režisors, kurš atļāvās pārkāpt kino robežas un šokēja vairāk kā Alfrēds Hičkoks. Pirms filmas kino un literatūras zinātnieka Viktora Freiberga ievadlekcija.

Izglītojošs kino cikls jauniešiem

Jauniešu kultūras portāls "Jest;" sadarbībā ar kinoteātri "Splendid Palace" aicina uz kinolektoriju ciklu vecāko klašu skolēniem un jauniešiem, kurā kino nozares profesionāļi uzstāsies kopā ar jaunajiem kino entuziastiem, lai spēcinātu kino izglītību Latvijā un padarītu to par daļu no vidusskolas vai pamatskolas mācību programmas. Lektorijos kino interesenti varēs padziļināt savas zināšanas par kino vēsturi, tā attīstību un mūsdienu kino veidošanas situāciju tieši caur konkrēto lektorija žanru.

RĪGA IFF atskaņas – tas bija kino, un to rādīja kino!

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Rīga IFF) – filmu maratons, kas desmit dienu garumā bija uzrunājis, iedvesmojis, izaicinājis un tuvinājis skatītājus, festivāla dalībniekus, viesus un organizatorus, ir kā tikko noslēdzies. Deviņas apjomīgas un ļoti dažādas programmas, vairāk nekā astoņdesmit filmu, ikdienas diskusijas, radošie pasākumi un meistardarbnīcas – mūsmāju kinomāniem, kuru skaits ar katru festivāla dienu vien pieauga, nebija brīva brīža pārvilkt elpu.

Tas, ko Tu nedrīksti nezināt

Kinolektoriju "Tas, ko Tu nedrīksti nezināt" - lektorija 11. sezona pievērsīsies Eiropas kino lielvalstīm. Seši izcili režisori, sešas filmas, kas iespaidojušas 20. gadsimta Eiropu, un pusotru mēnesi ilgs, aizraujošs kurss Eiropas kino lielvalstu vēsturē. Luisa Bunjuela, Larsa fon Trīra, Maikla Pauela, Vernera Hercoga, Žana Renuāra un Roberto Rossellini lieldarbi - filmas, kas atstāja būtisku nospiedumu Eiropas kino vēsturē.

Berlināle Rīgā!

Nu jau par tradīciju kļuvušais festivāls tiks atklāts Splendid palace piektdien, 30. oktobrī, plkst. 18.00 ar visos platuma grādos aktuālo Barana bo Odara filmu “Who am I – Neviena sistēma nav droša”. Pie kā var novest jauno datoru “ģēniju” aizraujošās spēlītes – parādīts tik jautri un rafinēti, ka neraisa aizdomas par politisku spēku ieinteresētību…

Informācija par cenu izmaiņām

Lai saglabātu vēsturiskā kinoteātra unikālās kvalitātes kvalitātes un respektētu tā kā kultūras pieminekļa uzturēšanas pieaugošās izmaksas, ar 1. novembri tiek mainītas kino biļešu cenas. Turpmāk kino seanss sestdienas vakarā maksās 6,50 eiro, bet darba dienu seansos jaunākās filmas būs iespējams noskatīties par 6,00 vai 5,00 eiro, atkarībā no dienas laika. Toties senioriem un studentiem būs iespējams izmantot īpašas privilēģijas, iegādājoties biļetes par ievērojami zemākām cenām.

Ekskluzīva iespēja kinoteātrī Splendid Palace!

Ieprieciniet savus darbiniekus vai biznesa partnerus ar jauno SPECTRE (BOND 24) seansu.
Korporatīvie un privātie seansi īpaši svinīgā atmosfērā sev vēlamā dienā un laikā jau no 6.novembra plkst. 18:00!

Dubultais komēdiju vakars Splendid Palace

Piektdien, 28.augustā festivāls "Spektrs" sadarbībā ar Splendid Palace piedāvā “Dubulto komēdiju vakaru”, servējot divas smieklus, pārdzīvojumus un eksistenciālas pārdomas raisošas filmas vienā vakarā - "Kas notiek krēslā" un "Mežonīgie stāsti", kuras novērtējuši gan kino kritiķi, gan skatītāji.

Splendid Palace uzsāk savu 92.sezonu

Svinot kino sezonas atklāšanas svētkus, kinoteātris Splendid Palace saviem skatītājiem sarūpējis īstu saldēdienu - Katrīna Denēva, Vims Venders, Gajs Ričijs – tie ir tikai daži no kinoskatītāju iemīļotajiem vārdiem, kuru jaunākos darbus jau drīzumā būs iespēja redzēt uz kino lielā ekrāna.

Splendid Palace šonedēļ aicina uz sezonas atklāšanas svētkiem

Šonedēļ ar vairāku spilgtu filmu pirmizrādēm un citiem interesantiem pasākumiem tiks atklāta jaunā kinoteātra Splendid Palace sezona. Katrīna Denēva, Vims Venders, Gajs Ričijs – tie ir tikai daži no kinoskatītāju iemīļotajiem vārdiem, kuru jaunākos darbus redzēsim uz lielā ekrāna jau šo ceturtdien un piektdien. Būs gan spriedzes pilni trilleri, gan atkailinošas personību drāmas.– Drukāt dokumentu