Jaunumi

RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS

No 2. līdz 12.decembrim pirmo reizi Latvijā notiks Rīgas Starptautiskais kino festivāls, kas tieši pirms Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas Rīgā piedāvās daudzveidīgu kino pasākumu programmu gan pašmāju skatītājiem, gan ārzemju viesiem.

SEGVĀRDS VIENTULIS

1945. gads, Līvānu apkārtne. Vanagu draudzes katoļu priesteris Antons Juhņevičs baznīcā slēpj vīriešus no mobilizācijas sarkanajā armijā. Nonākot konfliktā ar varu, viņš ir spiests izšķirties par radikālu soli.

NEREDZAMĀ PILSĒTA

Režisora Viestura Kairiša jaunākā filma "Neredzamā pilsēta" ir stāsts par pilsētu (Černobiļa, Ukraina), kas tika būvēta kā paradīze, taču pārvērtās ellē gan pati priekš sevis, gan pasaules acīs. Tagad tā atkal pamazām kļūst par paradīzi, tikai nedaudz savādākā veidā.

PSIHOANALĪTISKAIS KINO KLUBS

No 23. oktobra Latvijas Igaunijas Psihoanalīzes grupas Psihoanalītisko domu un diskusiju klubs sadarbībā ar kino Splendid Palace aicina uz pasākumu ciklu „Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace”.

10. BERLINĀLE RĪGĀ

No 31.oktobra līdz 6.novembrim kino Splendid Palace notiks 10. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa, kuras laikā Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar kino Splendid Palace piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas.

KINO PAGALMS AICINA - BRĪNIŠĶĪGA SVĒTDIENA #ZEM JUMTA

19. oktobrī jau divas sezonas galvaspilsētas iemītniekus un Rīgas viesus priecējušais brīvdabas kinoteātris KINO PAGALMS rīko eksperimentālu projektu zem jumta - A Splendid Sunday jeb Brīnišķīgu Svētdienu leģendārajā kino Splendid Palace.

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARI

No 13. līdz 17. oktobrim kino Splendid Palace aicina uz psiholoģiskā kino vakariem, kad kopā ar lektoriem, pazīstamiem psihoterapeitiem, noskatīties tematiskas filmas un pārrunāt tās.

EIROPAS KINO BIĻETE

No 2.oktobra līdz 30.novembrim apmeklē Eiropas kino filmas, sakrāj 3 biļetes ar īpašo akcijas zīmi un piedalies loterijā, kuras galvenā balva - trīs ielūgumi (2 personām) uz īpašo kino seansu ar Eiropas Kinoakadēmijas balvas par mūža ieguldījumu laureāta piedalīšanos š.g. 12.decembrī kino Splendid Palace.

PLANĒTA DZINTARS

Filmu veidojusi VFS FILMS, balstoties uz LTV raidījuma “Dzintara pusē” 12 sērijām. Divi latviešu ceļotāji, Gustavs Terzens un Marta Selecka, kliedē priekšstatu par dzintaru kā arhaisku kultūrvēsturisku reliktu un veido moderno dzintara identitātes tēlu.– Drukāt dokumentu