Jaunumi

DUBULTAIS KINO VAKARS – “MĪLESTĪBAS VĒSTULES” UN “MĀMIŅA”

8. martā kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs piedāvā dubulto kino vakaru, kad vienā vakarā par īpaši izdevīgu cenu demonstrēsim divas burvīgas filmas - itāļu režijas klasiķa Džuzepes Tornatores jaunāko filmu “Mīlestības vēstules” un Kanādas režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana apbalvoto filmu “Māmiņa”.

SPOTLIGHT / UZMANĪBAS CENTRĀ

Filma izvirzīta Oskaram 6 nominācijās, tostarp kategorijā Labākais režisors un Labākā gada filma.
Galvenajās lomās: Marks Ruffalo (Mark Ruffalo), Maikls Kītons (Michael Keaton), Reičela Makadamsa (Rachel McAdams), Stenlijs Tuči (Stanley Tucci).

RENĀRA VIMBAS DEBIJAS SPĒLFILMA ES ESMU ŠEIT

Filmas galvenā varone Raja dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

„Saula dēls” divos seansos kinoteātrī Splendid Palace

Kannās godalgotā un Rīgas Starptautiskajā kino festivālā izrādītā ungāru režisora Lāslo Nemeša vēsturiskā drāma „Saula dēls” divos seansos būs skatāma kinoteātrī Splendid Palace – 21. un 23. februārī.

Svecināts, cēzar! / Hail, caesar!

Brāļi Koeni jaunākajā veikumā sapulcinājuši patiesi iespaidīgu aktieru ansambli - Džordžs Klūnijs, Skārleta Johansone, Čenings Teitums, Ralfs Fainss, Džona Hils, Frānsisa Makdormanda, Tilda Svintone un Aldens Ērenreihs sola azartisku un pagalam ironisku nolaupīšanas-izpirkuma sižeta izvērsumu.

45 GADI / 45 YEARS KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE NO 12.FEBRUĀRA

Tā ir filma, kuras spēks ir aktieros. Galvenajās lomās savas paaudzes izcilie britu aktieri: Šarlote Remplinga (Charlotte Rampling) un Toms Kortnijs (Tom Courtenay), kuri jau ir saņēmuši balvu birumu, sākot ar Berlīnes Sudraba lāčiem un beidzot ar Oskara nomināciju Remplingai.

DĀŅU MEITENE/ THE DANISH GIRL NO 5.FEBRUĀRA

Dāņu stāsts par mākslinieku pāri, kuri pagājušā gadsimta divdesmitajos gados brīvību būt tam, kas tu jūties, realizēja par ļoti augstu cenu... Gleznotāja Gerda Vegnera mīl savu vīru Einaru, bet saprot, ka viņa vēlme pārtapt sievietē nav tikai mirkļa ekstravagance, tā ir cilvēciska drāma un cerība labot dabas kļūdu.– Drukāt dokumentu