Jaunumi

Nepabeigtās vakariņas ar Jāni Streiču

Kinoteātris “Splendid Palace” Rīgas svētkos ielūdz uz īpašu kino pasākumu, kas būs veltīts leģendārajam pašmāju režisoram Jānim Streičam un viņa režisētajai filmai “Nepabeigtās vakariņas” (1972).

Zināmi 28 Times Cinema konkursa pretendenti

Labrīt kino pasaule! Mums ir rezultāti jauno blogeru īsrecenziju konkursam. Europe Cinemas lielajai žurijai tālāk nosūtam Reinis Lācis, Patrīcija Marija Keiša, Dārta Ceriņa, Aleksandra Rosa, Rūdolfs Deinats. Viens no viņiem būs Venēcijas festivāla goda viesis. Paldies visiem pārējiem par kvalitatīvo ieguldījumu!

Latvijas filmu maratons 4.maijā kinoteātrī "Splendid Palace"

Valsts svētkos - Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā - Nacionālais Kino centrs jau tradicionāli rīko 4. maija Latvijas filmu maratonu kinoteātrī Splendid Palace – 12 bezmaksas seansus abās kinozālēs visas dienas garumā un brīvdabas seansu kinoteātra priekšpagalmā vakara noslēgumā.

Pirmais notikums Jāņa Streiča kinogadā – Meistarklases kinoteātrī "Splendid Palace"

Izcilais latviešu kinorežisors, scenārists, aktieris, rakstnieks un gleznotājs Jānis Streičs šogad svin 80 gadu jubileju, un tas ir iemesls, lai Rīgas Kino muzejs un Nacionālais Kino centrs visu 2016. gadu pasludinātu par Jāņa Streiča kinogadu. Tā programmā iecerēti daudzi un dažādi notikumi jubilāra godināšanai, viņa radošā darba izpētei un iedzīvināšanai mūsdienu kultūras kontekstā, un pirmais sākas jau 13. aprīlī – Jāņa Streiča meistarklases kinoteātrī “Splendid Palace”.

DUBULTAIS KINO VAKARS – “MĪLESTĪBAS VĒSTULES” UN “MĀMIŅA”

8. martā kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs piedāvā dubulto kino vakaru, kad vienā vakarā par īpaši izdevīgu cenu demonstrēsim divas burvīgas filmas - itāļu režijas klasiķa Džuzepes Tornatores jaunāko filmu “Mīlestības vēstules” un Kanādas režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana apbalvoto filmu “Māmiņa”.– Drukāt dokumentu