Jaunumi

26/05 IZCILĀ BLŪZA IZPILDĪTĀJA NO ASV J.C.SMITH KONCERTS

26.maijā plkst. 20:00 ar vienīgo koncertu Rīgā uzstāsies izcilais izpildītājs no ASV J.C.Smith - blūza virtuozs, kas uzstājies un piedalījies ierakstos kopā ar Hubert Sumlin, B.B. King, Buddy Guy u.c. Kopā ar slaveno mūziķi spēlēs pašmāju grupa "The Blues Gang".

KINOKRITIĶE DAIRA ĀBOLIŅA: “ŠĪ GADA KANNU KINOFESTIVĀLS APLIECINA EIROPAS KINO SPĒKU UN PROBLĒMAS”

Ir sācies viens no nozīmīgākajiem Eiropas kino notikumiem - 68.Kannu kinofestivāls. Lai sekotu līdzi festivāla aktualitātēm, kā arī izraudzītos īpašas pērles kino Splendid Palace rudens sezonai, uz Kannām devusies arī kinokritiķe un kinoteātra kuratore Daira Āboliņa. Piedāvājam iespēju ieskatīties festivāla programmā un sajust tā īpašo atmosfēru Dairas Āboliņas reportāžā no notikuma vietas.

09/05 BĒRNU VOKĀLĀ ANSAMBĻA "DZEGUZĪTE" 45. JUBILEJAS KONCERTS

9.maijā plkst. 14:00 Latvijas Radio bērnu vokālā ansambļa "Dzeguzīte" 45. jubilejas koncerts. Programmā skanēs tikai un vienīgi komponista Raimonda Paula dziesmas, to vidū būs labi pazīstami un iemīļoti, kā arī vairāki jauni skaņdarbi un popūriji.

4. MAIJA LATVIJAS FILMU MARATONS

Valsts svētkos – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā – Nacionālais Kino centrs jau tradicionāli rīko 4. maija Latvijas filmu maratonu kinoteātrī Splendid Palace – 12 bezmaksas seansus abās kinozālēs visas dienas garumā un brīvdabas seansu kinoteātra priekšpagalmā vakara noslēgumā.

28/04 SEANSS SENIORIEM - JŪLIJAS JAUNKUNDZE

28.aprīlī plkst. 13:00 seanss senioriem "Jūlijas jaunkundze" - iespējams, viens no izcilākajiem Augusta Strinberga lugas ekranizējumiem. „Jūlijas jaunkundze” ataino cīņu par varu un dominanci, kas īstenojas pavedinošā un reizē nežēlīgā saspēlē, kurai pretoties nav spēka..

17/04 SEANSS STUDENTIEM

17.aprīlī plkst. 20:00 Amerikas Kinoakadēmijas Oskara balvai nominēto spēles īsfilmu pirmizrādi kino Splendid Palace atklās seanss studentiem, kad par īpaši izdevīgu cenu, 2 eur, aicināti studenti. Ievadlekciju sniegs Nacionālā Kino centra vadītāja un kino kritiķe Dita Rietuma.

17/04 KINO SPLENDID PALACE ĪPAŠAIS SEANSS SKOLOTĀJIEM

No 17.aprīļa kino Splendid Palace uzsāk jaunu projektu “Kino mīl skolotājus” - regulārus filmu seansus skolotājiem, katra mēneša trešajā trešdienā aicinot uz kādu no Splendid Palace mēneša labākajām filmām par īpaši draudzīgu cenu - 2 eiro.

No 10/04 DŽEMMA BOVERĪ

No 10. aprīļa kino Splendid Palace jauna filma - pavasarīga franču komēdija "Džemma Boverī" ar valdzinošo Džemmu Artertoni galvenajā lomā.– Drukāt dokumentu