Jaunumi

INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR VOL. 6 un Staro Rīga gaismas objekts

PIEDZĪVOJUMS. AIZRAUJOŠA SPRIEDZE. OKEĀNA DZĪVE.
Saistībā ar filmām kinoteātra pagalmā izvietota Staro Rīga instalācija 15.11. līdz 18.11.

Lielākā okeāna filmu tūre uz mūsu „Zilās planētas“ pirmo reizi viesojas Latvijā.

Grandiozākais kino notikums visiem, kas mīl jūru, okeānu un piedzīvojumus.
Starptautiskais kino festivāls INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR VOL. 6 izrādīs okeānu skaistumu un valdzinājumu uz lielā ekrāna. Programmā iekļautas 6 iedvesmojošas filmas - sākot no aizraujošām dēkām, līdz iespaidīgiem ūdens sporta notikumiem un beidzot ar saistošām vides dokumentālajām filmām.
Ik gadu INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR apkopo krāsainākos ūdens un zemūdens pasaules stāstus, kas liek arī nopietni aizdomāties par vides aizsardzību.

“Splendid Palace” Latvijas dzimšanas dienā aicina uz filmas “Katra diena simtgadē – gadalaiki” pirmizrādi

Atzīmējot Latvijas Republikas 101. dzimšanas dienu, 2019. gada 18. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” notiks Dzintras Gekas dokumentālās filmas “Katra diena simtgadē – gadalaiki” pirmizrāde, kas vienlaikus ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums. Filma ir veidota no četriem cikliem “Ziema”, “Pavasaris”, “Vasara” un “Rudens”. Ieeja uz katru no filmas “Katra diena simtgadē – gadalaiki” cikla pirmizrādes seansu kinoteātrī “Splendid Palace” – bez maksas!

Kāpēc mēs esam radoši? No 15. novembra

Hermaņa Faskes dokumentālā filma – neredzēts interviju apkopojums ar 21. gadsimta vadošajiem domas līderiem.

Ceļodams pa visu pasauli, Hermanis Faske 30 gadu laikā ticies ar dažādām mūsu laikmeta atslēgas figūrām – zinātniekiem, mūziķiem, māksliniekiem un režisoriem. Atrazdamies zemeslodes visdažādākajos punktos, viņš uzdevis jautājumu par to, kas ir radošums, tiem cilvēkiem, kuriem izdevies ne vien sasniegt panākumus savā sfērā, bet to pārveidot un mainīt.

Novembrī piedāvājam divas koncertfilmas!

"Shakira in Concert: El Dorado World Tour" un "Depeche Mode:SPIRITS in the forest"- abās enerģijas pārpilni un skatuviski krāšņi brīži mīsies ar dvēseliski atklātiem, dokumentāliem kadriem.
Melomāniem jāredz!

Kinoteātra dzimšanas dienā - Sniegbaltīte un septiņi rūķīši!

Kinoteātris “Splendid Palace” atzīmēs savu 96. dzimšanas dienu, aicinot baudīt kinoklasiku!
Bet šoreiz kopā ar ģimenēm un bez vecuma ierobežojuma un ar saldu pārsteigumu mazākajiem kino skatītājiem.
Svētku vakarā, kas notiks 26. decembrī plkst. 18.00 mēs iepriecināsim publiku (un paši sevi) ar filmu, kuru par “labāko, kas jebkad uzņemta” nosauca Sergejs Eizenšteins un kuru mīlēja Čārlijs Čaplins.

SPLENDID PALACE RIGA IFF PEOPLE'S CHOICE AWARD BALVA PIEŠĶIRTA igauņu režisora Marti Heldes psiholoģiskajai drāmai “Skandināvijas klusums".

Esam priecīgi paziņot, ka īpašā SPLENDID PALACE RIGA IFF PEOPLE'S CHOICE AWARD BALVA PIEŠĶIRTA igauņu režisora Marti Heldes psiholoģiskajai drāmai “Skandināvijas klusums”.

Filma ir izcils kinematogrāfiskais ceļojums, kurā savaldzināt spēj gan skatījums no dažādām perspektīvām, gan iespaidīgais operatora darbs, gan jaudīgā mūzika, gan režijas pieeja, gan spēcīgais scenārijs.

Lielu skatītāju atzinību RIFF 2019 laikā ieguva arī Lailas Pakalniņas filma “Karote”.

Kino svētki bērniem – RIGA IFF Kids Weekend!

Kinoteātris Splendid Palace* kā ierasts ir viena no Rīgas Starptautiskā filmu festivāla (Riga International Film Festival/IFF) mājvietām un centrālā norises vieta, kurā demonstrē lielāko daļu festivāla filmu. Nedēļas nogalē – 19. un 20. oktobrī bērni un viņu vecāki ir aicināti apmeklēt filmu programmu Kids Weekend. Savukārt visas nākamās nedēļas laikā – skolēnu brīvlaikā tiks demonstrētas filmas, kas ir interesantas pusaudžu un jauniešu auditorijai. "Splendid Palace" publikai ir tendence klūt jaunākai! Vairāku gadu garumā, veidojot precīzi mērķētus Skolu jaunatnes lektorijus, uzsākot bērnu Sestdienu rītus un attīstot "Splendid Palace" Jauniešu kinoakadēmiju, tiek domāts par piemērotu kino piedāvājumu. Tātad mums aug jauni skatītāji, kuri veido savu gaumi un pratīs izvēlēties labu kino!

Kino svētki bērniem – Kids Weekend

Jaunums! Dokumentālo filmu pirmdienas!

Turpmāk, katru pirmdienu 20.00, mazi kino svētki dokumentālā kino cienītājiem!
Piedāvāsim dažādu režisoru un stāstu ekranizējumus.
Pēc seansiem, vienmēr jautājumu un atbilžu sesija (jeb Q&A) ar jomas lietpratējiem, aktieriem, režisoriem un sabiedrībā zināmām personībām.
Pirmais seanss 2. septembrī - Atbrīvošanas diena.– Drukāt dokumentu