Jaunumi

ĪPAŠAIS VUDIJA ALLENA FILMAS “SMALKĀS APRINDAS” SENIORU SEANSS KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE 30. AUGUSTĀ

Līdz ar kinoteātra “Splendid Palace” jaunās sezonas sākumu, atsākas arī iepriekšējos gados lielu atzinību ieguvušie Senioru seansi - katra mēneša pēdējā otrdienā plkst.13.00 uz īpašu seansu kinoteātrī “Splendid Palace” tiek aicināti gados vecākie kino cienītāji, lai senioriem ērtā laikā un par īpaši izdevīgu cenu dotu iespēju noskatīties kādu īpašu repertuāra filmu.

KINOTEĀTRIS SPLENDID PALACE ATKLĀJ JAUNO SEZONU AR SPILGTIEM KINO STĀSTIEM

Jau ceturtdien, 18. augustā, ar izcilu filmu izlasi un devīzi “Neizdzēšami kino stāsti”, kinoteātris “Splendid Palace” atklās jauno sezonu. Trāpīgi, personiski un pārsteidzoši - šie spilgtie kino darbi ir izsaukuši ovācijas prestižos festivālos un saviļņojuši kino skatītājus visā pasaulē.

Nepabeigtās vakariņas ar Jāni Streiču

Kinoteātris “Splendid Palace” Rīgas svētkos ielūdz uz īpašu kino pasākumu, kas būs veltīts leģendārajam pašmāju režisoram Jānim Streičam un viņa režisētajai filmai “Nepabeigtās vakariņas” (1972).

Zināmi 28 Times Cinema konkursa pretendenti

Labrīt kino pasaule! Mums ir rezultāti jauno blogeru īsrecenziju konkursam. Europe Cinemas lielajai žurijai tālāk nosūtam Reinis Lācis, Patrīcija Marija Keiša, Dārta Ceriņa, Aleksandra Rosa, Rūdolfs Deinats. Viens no viņiem būs Venēcijas festivāla goda viesis. Paldies visiem pārējiem par kvalitatīvo ieguldījumu!

Latvijas filmu maratons 4.maijā kinoteātrī "Splendid Palace"

Valsts svētkos - Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā - Nacionālais Kino centrs jau tradicionāli rīko 4. maija Latvijas filmu maratonu kinoteātrī Splendid Palace – 12 bezmaksas seansus abās kinozālēs visas dienas garumā un brīvdabas seansu kinoteātra priekšpagalmā vakara noslēgumā.

Pirmais notikums Jāņa Streiča kinogadā – Meistarklases kinoteātrī "Splendid Palace"

Izcilais latviešu kinorežisors, scenārists, aktieris, rakstnieks un gleznotājs Jānis Streičs šogad svin 80 gadu jubileju, un tas ir iemesls, lai Rīgas Kino muzejs un Nacionālais Kino centrs visu 2016. gadu pasludinātu par Jāņa Streiča kinogadu. Tā programmā iecerēti daudzi un dažādi notikumi jubilāra godināšanai, viņa radošā darba izpētei un iedzīvināšanai mūsdienu kultūras kontekstā, un pirmais sākas jau 13. aprīlī – Jāņa Streiča meistarklases kinoteātrī “Splendid Palace”.– Drukāt dokumentu