Jaunumi

28/04 SEANSS SENIORIEM - JŪLIJAS JAUNKUNDZE

28.aprīlī plkst. 13:00 seanss senioriem "Jūlijas jaunkundze" - iespējams, viens no izcilākajiem Augusta Strinberga lugas ekranizējumiem. „Jūlijas jaunkundze” ataino cīņu par varu un dominanci, kas īstenojas pavedinošā un reizē nežēlīgā saspēlē, kurai pretoties nav spēka..

17/04 SEANSS STUDENTIEM

17.aprīlī plkst. 20:00 Amerikas Kinoakadēmijas Oskara balvai nominēto spēles īsfilmu pirmizrādi kino Splendid Palace atklās seanss studentiem, kad par īpaši izdevīgu cenu, 2 eur, aicināti studenti. Ievadlekciju sniegs Nacionālā Kino centra vadītāja un kino kritiķe Dita Rietuma.

17/04 KINO SPLENDID PALACE ĪPAŠAIS SEANSS SKOLOTĀJIEM

No 17.aprīļa kino Splendid Palace uzsāk jaunu projektu “Kino mīl skolotājus” - regulārus filmu seansus skolotājiem, katra mēneša trešajā trešdienā aicinot uz kādu no Splendid Palace mēneša labākajām filmām par īpaši draudzīgu cenu - 2 eiro.

No 10/04 DŽEMMA BOVERĪ

No 10. aprīļa kino Splendid Palace jauna filma - pavasarīga franču komēdija "Džemma Boverī" ar valdzinošo Džemmu Artertoni galvenajā lomā.

06/04 Otrās Lieldienas kopā ar orķestri "Rīga"

Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga aicina ģimenes uz kopīgiem svētkiem Otrajās Lieldienās, 6. aprīlī plkst. 13:00 kino Splendid Palace. Diriģenta Raita Ašmaņa vadībā orķestris atskaņos pavasarīgi gaišu mūziku un visiem interesentiem būs iespēja izgatavot mūzikas instrumentus no lietām, kuras atrodamas mums apkārt ikdienā.

08/04 jaunā mācību materiāla "Kino skolās" prezentācija

8. aprīlī plkst. 16:00 kino Splendid Palace notiks Nacionālā Kino centra sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru veidotā informatīvā izdevuma "Kino skolās" prezentācija. Materiāls ir tapis ar mērķi veicināt Latvijas filmu pieejamību un izmantošanu vispārizglītojošo skolu mācību procesā. "Kino skolās" ir metodiskais materiāls skolotājiem, grāmata, kā arī iespēja Latvijā tapušās filmas izmantot tiešsaistes režīmā platformā www.filmas.lv.

No 03/04 SAMBA

No 3.aprīļa kino Splendid Palace sāks demonstrēt romantisko drāmu, kas sakņojas mūsdienās aktuālajā imigrācijas problēmā, filmas "Neaizskaramie" režisoru jaunāko filmu "Samba" ar Šarloti Geinsbūru un Omāru Si galvenajās lomās.– Drukāt dokumentu