Jaunumi

KONKURSS JAUNIEŠIEM - 28 TIMES CINEMA

Europa Cinemas meklē 28 jauniešus no visas Eiropas, kuri vēlas doties uz Venēcijas filmu festivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks.

Vesterna apvāršņi kopā ar Sergeju Musatovu un Elīnu Vasku

“Jest;” sadarbībā kinoteātri “Splendid Palace” aicina skolēnus, studentus un kino interesentus uz kinolektoriju cikla “Kino žanri II” noslēguma lekciju par vesterna žanru, kas notiks ceturtdien, 9. martā, plkst. 13.00. Lektoru ampluā iejutīsies kinoblogeris Sergejs Musatovs un jaunā aktrise Elīna Vaska. Pēc stāstījuma sekos Džona Maklīna ekscentriskā neovesterna “Gausie rietumi” (Slow West, 2015) seanss.

Mūziklu renesanse

Trešajā jauniešu kinolektoriju cikla "Kino žanri II" lekcijā, kas notiks 12. janvārī plkst. 13.00 kinoteātrī "Splendid Palace", ekrāns piederēs mūzikliem. Šajā lektorijā uzstāsies dīdžejs un radio personība Toms Grēviņš un jaunā kino entuziaste Elza Elīza Ilješāne, pētot, kā pēdējās dekādēs transformējušies mūzikli. Pēc ievadlekcijas sekos kino seanss – Demjena Šazela mūzikls "La La Land: Kalifornijas sapņi", kas saņēmis septiņu "Zelta globusu" nominācijas un kuram ir lielas cerības iegūt arī Amerikanas Kinoakadēmijas balvu "Oskars" kā labākā filma.

Kinolektoriju cikls jauniešiem: fantāzijas kino horizonti

Jauniešu kultūras portāls Jest; kopā ar kinoteātri "Splendid Palace" ielūdz skolēnus, studentus kā arī citus kino interesentus pievienoties lekcijai par fantāzijas kino, kas notiks 15. decembrī plkst. 13.00 "Splendid Palace". Uz kinoteātra skatuves lektoru ampluā kāps žurnālists un pasniedzējs Kārlis Streips un jaunā kino entuziaste Paula Anna Koškina. Pēc lekcijas sekos seanss – Harija Potera radītājas Džoannas Ketlīnas Roulingas un režisora Deivida Jeitsa kopdarbs "Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt".

Vēsturiskais kino kinolektoriju ciklā jauniešiem

Jauniešu kultūras portāls Jest; sadarbībā ar kinoteātri Splendid Palace aicina vecāko pamatskolas klašu, vidusskolas skolēnus un kino interesentus uz otro sezonu kinolektoriju ciklā Kino žanri II. Pirmais kinolektorijs, kas veltīts vēsturiskajam kino, notiks 17. novembrī plkst. 13:00 kinoteātrī "Splendid Palace". Pasākuma lektori – jaunais režisors Rūdolfs Anže un režisors Viesturs Kairišs. Stāstījumam par vēsturisko kino sekos latviešu vēsturiskās drāmas "Melānijas hronika" seanss.

Paziņoti kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti

13. septembrī Cafe Fim Noir notikušajā preses konferencē tika paziņoti Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominēto filmu un profesionāļu saraksts, starptautiskās žūrijas sastāvs.

LATVIJU VENĒCIJAS KINOFESTIVĀLA JAUNIEŠU ŽŪRIJĀ ŠOGAD PĀRSTĀVĒS RĪDZINIECE PATRĪCIJA MARIJA KEIŠA

Jau šonedēļ – 31. augustā - ar amerikāņu režisora Demiena Šazela filmu "La La Land" tiks atklāts 73. ikgadējais Venēcijas kinofestivāls, ka līdz 10. septembrim norisināsies Venēcijā, Lido salā. Iespēju klātienē izbaudīt pasaulē vecākā kinofestivāla atmosfēru un burvību, pateicoties dalībai kinoteātra “Splendid Palace” un “K.Suns” rīkotajā konkursā “28 Times Cinema”, šogad būs arī rīdziniecei Patrīcijai Marijai Keišai. Viņa jau šopēcpusdien dosies ceļā uz Venēciju, lai pārstāvētu Latviju Venēcijas filmu dienu jauniešu žūrijā.

ĪPAŠAIS VUDIJA ALLENA FILMAS “SMALKĀS APRINDAS” SENIORU SEANSS KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE 30. AUGUSTĀ

Līdz ar kinoteātra “Splendid Palace” jaunās sezonas sākumu, atsākas arī iepriekšējos gados lielu atzinību ieguvušie Senioru seansi - katra mēneša pēdējā otrdienā plkst.13.00 uz īpašu seansu kinoteātrī “Splendid Palace” tiek aicināti gados vecākie kino cienītāji, lai senioriem ērtā laikā un par īpaši izdevīgu cenu dotu iespēju noskatīties kādu īpašu repertuāra filmu.– Drukāt dokumentu