Jaunumi

SENIORU SEANSS - IDA

24.februārī plkst. 13:00 senioru seanss filmai "IDA". Poļu režisora Pāvela Pavļikovska filma saņēmusi vairākas Eiropas Kinoakadēmijas balvas, tostarp balvu kā labākā Eiropas filma.

KSAVJĒ DOLANA "MĀMIŅA" UN ĪPAŠĀ PIRMIZRĀDE

12. februārī plkst. 19:00 kino Splendid Palace kanādiešu režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana jaunākā veikuma "Māmiņa" īpašais pirmizrādes seanss. Viņa darbus raksturo emocionāls dziļums un attiecību reālisms, kas jau izpelnījies atzinīgus vārdus visā pasaulē. Vakara gaitā būs iespēja noskatīties gan filmu dienu pirms tās oficiālās iznākšanas uz kino Splendid Palace ekrāna, gan dzirdēt ievadvārdus no sabiedrībā pazīstama cilvēka.

JAUNĀKĀS FILMAS NO 30.JANVĀRA

No 30. janvāra JAUNAS filmas: F.Ozona aktuālākā filma "Jaunā draudzene", kas būs skatāma TIKAI kino Splendid Palace, un Rīzas Viterspūnas "Oskara" balvai nominēto tēlojumu filmā "Mežone".

HERCA FRANKA PĒDĒJĀ DOKUMENTĀLĀ FILMA "BAIĻU ROBEŽA"

No 23. janvāra kino Splendid Palace demonstrēs pēdējo izcilā latviešu režisora Herca Franka dokumentālo filmu "Baiļu robeža", kas atspoguļo dramatisku un uz patiesiem notikumiem balstītu mīlas stāstu. Hercs Franks: "Vai vajadzēja ar kameru jaukties šajā sarežģītajā dzīvē? Saprotiet, nav manos spēkos atteikties no tā. Atteikties nozīmē pateikt, ka es vairs nedzīvoju,".

STUDENTU SEANSS - JAUNĀ DRAUDZENE

29. janvārī plkst. 20:00 ekskluzīva iespēja šogad pirmajā Studentu seansā redzēt aktuālāko režisora Fransuā Ozona filmu „Jaunā draudzene” pirms tā oficiāli iznāk uz ekrāna tikai kino Splendid Palace. Ievadlekciju par franču mūsdienu kulta režisora F. Ozona filmām, to aktualitāti un izaicinājumiem sniegs kino zinātnieks un vēsturnieks Viktors Freibergs, kas ar saviem asprātīgajiem jociņiem, melno humoru un intelektuālajiem rēbusiem aizraus ikvienu, kuru interesē atklāt sevī kino kaislību.

SENIORU SEANSS - LIELĀS ACIS

27. janvārī plkst. 13:00 notiks šogad pirmais senioru seanss ar Tima Bērtona pēdējo filmu "Lielās acis". Tā ir biogrāfiska mākslas filma, balstīta uz reāliem notikumiem par apbrīnas vērto un dažkārt arī komisko mākslinieces Mārgaritas Kīnas dzīvi 20.gs. 50.gados.

PSIHOANALĪTISKAIS KINO KLUBS - VIKIJA, KRISTĪNA, BARSELONA

22. janvārī plkst. 19:00 kino Splendid Palace notiks Psihoanalītiskais kino klubs ar filmu "Vikija, Kristīna, Barselona", vakara vadītājs - psihoterapeite, psihoanalīzes kandidāte Dr.Jeļena Siņicka. Interesenti aicināti omulīgā, inteliģentā un brīvā gaisotnē izjust domāšanas un domu apmaiņas vienreizējo baudījumu, kopā noskatoties brīnišķīgu kino un veidojot jūtu un domu saspēli par nopietnām un nenopietnām cilvēka esības tēmām.

JAUNĀKĀS FILMAS NO 16.JANVĀRA

No 16. janvāra kino Splendid Palace JAUNAS filmas: Didža Eglīša dokumentālā filma "Vēsā mierā", Jana Demānža "71: Pēdējais kareivis" un Zelta Globusu par labāko aktieri (komēdijā vai mūziklā) ieguvusī "Putncilvēks".– Drukāt dokumentu