Jaunumi

Tas, ko Tu nedrīksti nezināt

Kinolektoriju "Tas, ko Tu nedrīksti nezināt" - lektorija 11. sezona pievērsīsies Eiropas kino lielvalstīm. Seši izcili režisori, sešas filmas, kas iespaidojušas 20. gadsimta Eiropu, un pusotru mēnesi ilgs, aizraujošs kurss Eiropas kino lielvalstu vēsturē. Luisa Bunjuela, Larsa fon Trīra, Maikla Pauela, Vernera Hercoga, Žana Renuāra un Roberto Rossellini lieldarbi - filmas, kas atstāja būtisku nospiedumu Eiropas kino vēsturē.

Berlināle Rīgā!

Nu jau par tradīciju kļuvušais festivāls tiks atklāts Splendid palace piektdien, 30. oktobrī, plkst. 18.00 ar visos platuma grādos aktuālo Barana bo Odara filmu “Who am I – Neviena sistēma nav droša”. Pie kā var novest jauno datoru “ģēniju” aizraujošās spēlītes – parādīts tik jautri un rafinēti, ka neraisa aizdomas par politisku spēku ieinteresētību…

Informācija par cenu izmaiņām

Lai saglabātu vēsturiskā kinoteātra unikālās kvalitātes kvalitātes un respektētu tā kā kultūras pieminekļa uzturēšanas pieaugošās izmaksas, ar 1. novembri tiek mainītas kino biļešu cenas. Turpmāk kino seanss sestdienas vakarā maksās 6,50 eiro, bet darba dienu seansos jaunākās filmas būs iespējams noskatīties par 6,00 vai 5,00 eiro, atkarībā no dienas laika. Toties senioriem un studentiem būs iespējams izmantot īpašas privilēģijas, iegādājoties biļetes par ievērojami zemākām cenām.

Ekskluzīva iespēja kinoteātrī Splendid Palace!

Ieprieciniet savus darbiniekus vai biznesa partnerus ar jauno SPECTRE (BOND 24) seansu.
Korporatīvie un privātie seansi īpaši svinīgā atmosfērā sev vēlamā dienā un laikā jau no 6.novembra plkst. 18:00!

Dubultais komēdiju vakars Splendid Palace

Piektdien, 28.augustā festivāls "Spektrs" sadarbībā ar Splendid Palace piedāvā “Dubulto komēdiju vakaru”, servējot divas smieklus, pārdzīvojumus un eksistenciālas pārdomas raisošas filmas vienā vakarā - "Kas notiek krēslā" un "Mežonīgie stāsti", kuras novērtējuši gan kino kritiķi, gan skatītāji.

Splendid Palace uzsāk savu 92.sezonu

Svinot kino sezonas atklāšanas svētkus, kinoteātris Splendid Palace saviem skatītājiem sarūpējis īstu saldēdienu - Katrīna Denēva, Vims Venders, Gajs Ričijs – tie ir tikai daži no kinoskatītāju iemīļotajiem vārdiem, kuru jaunākos darbus jau drīzumā būs iespēja redzēt uz kino lielā ekrāna.

Splendid Palace šonedēļ aicina uz sezonas atklāšanas svētkiem

Šonedēļ ar vairāku spilgtu filmu pirmizrādēm un citiem interesantiem pasākumiem tiks atklāta jaunā kinoteātra Splendid Palace sezona. Katrīna Denēva, Vims Venders, Gajs Ričijs – tie ir tikai daži no kinoskatītāju iemīļotajiem vārdiem, kuru jaunākos darbus redzēsim uz lielā ekrāna jau šo ceturtdien un piektdien. Būs gan spriedzes pilni trilleri, gan atkailinošas personību drāmas.

“Vims Venders satiek Viktoriju”

Piektdienas, 21.augusta pievakarē ikviens kinomīļotājs būs laipni aicināts Splendid pagalmā, kur notiks sezonas atklāšanas ballīte “Vims Venders satiek Viktoriju”. Mūzika, kokteiļi un divas spilgtas pirmizrādes vienā vakarā, izcils kinovakars vasaras noslēgumā.

JAUNA KAFEJNĪCA "FILM NOIR" KINO SPLENDID PALACE TELPĀS

Vasaras sezonu Splendid Palace iesāk ar jaunu gurmānu kafejnīcu - Film Noir. Tā ir mūsdienīga kino-kafejnīca un vienlaikus intelektuāls kultūras klubs. Multifunkcionālā Film Noir atrodas leģendām apvītajā kinoteātrī Splendid Palace, Elizabetes ielā 61, sevī ietverot plašu kino bibliotēku-atpūtas telpu un funkcionālu vietu ar visām multimediju iespējām, lai viesiem nodrošinātu kultūras baudījumu kulināru izvirtību pavadījumā.

TIEK ATKLĀTA INTRIGA PAR LAIKMETĪGO OPERU CIKLA LULU PĀRSTEIGUMA SEANSU TREŠĀS SEZONAS NOSLĒGUMĀ

Noslēdzot laikmetīgo operu cikla LULU trešo sezonu, jau šajā svētdienā, 31. maijā plkst. 17:00 uz kino Splendid Palace Mazās zāles ekrāna tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja vērot Pētera Etveša (Peter Eötvös) operu Trīs māsas no Parīzes Châtelet teātra. Pirms iestudējuma demonstrēšanas par to vairāk nelielā ievadlekcijā stāstīs muzikoloģe Baiba Kurpniece.– Drukāt dokumentu