Jaunumi

PAZUST LATGALĒ

30. janvārī plkst. 20:00 pirmizrāde filmai "Pazust Latgalē" - viens busiņš, 8 ekstrēmo sporta veidu pārstāvji, 12 dienas, 30 pilsētas un 1200 nobraukti kilometri... Traki triki, uzdrīkstēšanās, maģiskas tikšanās, īsti cilvēki, patiesa draudzība, elpu aizraujoša daba, veiksmes un neveiksmes, asinis, asaras, smiekli un vasara.

JAUNĀKĀS FILMAS NO 27.DECEMBRA

No 27.decembra kino Splendid Palace JAUNA filma - Serēna. Filmu caurstrāvo mīlestība, traģēdija, naids, drāma un spriedze, kas risinās uz vēsturiska fona. "Serēna" ir trešā reize, kad uz lielā ekrāna satiekas Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēja Dženifera Lorensa un Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominants Bredlijs Kūpers.

SENIORU SEANSS - RIO, ES MĪLU TEVI

30.decembrī plkst. 13:00 īpašais kino seanss cienījama vecuma skatītājiem "Rio, es mīlu tevi". Filmas režisori, ievērojami amata pratēji no dažādām valstīm, piedāvā skatītājam desmit īsfilmas, kurās stāsta par mīlestību.

KAKAO PUPAS PIEDZĪVOJUMI

20.decembrī plkst. 12:00 radošās kino darbnīcas noslēgums-pirmizrāde bērnu veidotajai animācijas filmai "Kakao pupas piedzīvojumi" par Kakao pupiņas piedzīvojumiem, pārtopot par īstu šokolādi. Filma tapusi gada garumā, bērniem kopā ar Kakao pupiņu apgūstot multiplikācijas filmu veidošanas noslēpumus un uzzinot daudz jauna un interesanta par šokolādi.

LUX FILMU DIENAS

Šogad LUX filmu dienās, kas norisināsies no 14.-19.decembrīm Rīgā, Eiropas kinomīļi varēs noskatīties trīs ievērojamas filmas - Meiteņu Banda, Ida un Klases Ienaidnieks. Tās atspoguļo Eiropas tradīciju un kino daudzveidību. Triju konkurējošo filmu attēlotās ainavas ir ļoti daudzveidīgas, taču tās apvieno jaunības vadošā tēma. Filmas bez maksas demonstrēs kinoteātrī Splendid Palace.

EIROPAS KINO BIĻETES AKCIJAS NOSLĒGUMS

No 2. oktobra līdz 30. novembrim kino Splendid Palace notika Eiropas kino biļetes akcija, kuras laikā kino apmeklētāji bija aicināti noskatīties 3 Eiropas kino filmas un piedalīties loterijā. Loterijas noslēgumā tika izlozēti 3 laimīgie, kuri iegūs ielūgumu divām personām uz FILM GALA 12.decembrī.– Drukāt dokumentu