Jaunumi

06/04 Otrās Lieldienas kopā ar orķestri "Rīga"

Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga aicina ģimenes uz kopīgiem svētkiem Otrajās Lieldienās, 6. aprīlī plkst. 13:00 kino Splendid Palace. Diriģenta Raita Ašmaņa vadībā orķestris atskaņos pavasarīgi gaišu mūziku un visiem interesentiem būs iespēja izgatavot mūzikas instrumentus no lietām, kuras atrodamas mums apkārt ikdienā.

08/04 jaunā mācību materiāla "Kino skolās" prezentācija

8. aprīlī plkst. 16:00 kino Splendid Palace notiks Nacionālā Kino centra sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru veidotā informatīvā izdevuma "Kino skolās" prezentācija. Materiāls ir tapis ar mērķi veicināt Latvijas filmu pieejamību un izmantošanu vispārizglītojošo skolu mācību procesā. "Kino skolās" ir metodiskais materiāls skolotājiem, grāmata, kā arī iespēja Latvijā tapušās filmas izmantot tiešsaistes režīmā platformā www.filmas.lv.

No 03/04 SAMBA

No 3.aprīļa kino Splendid Palace sāks demonstrēt romantisko drāmu, kas sakņojas mūsdienās aktuālajā imigrācijas problēmā, filmas "Neaizskaramie" režisoru jaunāko filmu "Samba" ar Šarloti Geinsbūru un Omāru Si galvenajās lomās.

NO 27/03 JŪLIJAS JAUNKUNDZE

No 27. marta kino Splendid Palace sāks demonstrēt režisores Līvas Ulmanes filmu „Jūlijas jaunkundze”, kas ir, iespējams, viens no izcilākajiem un provokatīvākajiem Augusta Strinberga lugas ekranizējumiem!

VĀCU KINO KLUBS - KANIBĀLU LAIKS

26.martā plkst. 19:00 kino Splendid Palace Vācu kino klubs ar filmu "Kanibālu laiks" - tiklab distancēta, kā ērmīga groteska par kritienu no iedomības augstumiem līdz trūcības ēnu valstībai – un pa to laiku musulmaņu partizāni vēl arī ieņēmuši viesnīcu.

STUDENTU SEANSS FILMAI "FORCE MAJEURE" AR SOCIĀLANTROPOLOGA ROBERTA ĶĪĻA ĪSLEKCIJU

Šajā nedēļas nogalē kinoteātris Splendid Palace sāk demonstrēt daudz apspriesto un analizēto zviedru režisora Rubena Ostlunda (Ruben Ostlund) filmu “Force Majeure”. Filmas pirmais - STUDENTU seanss šo piektdien, 20.martā pl.20.00 – īpaši studentiem par īpašu cenu – 2 eiro! Tikai vienreiz un tikai Studentu seansā pirms filmas sociālantropologa Roberta Ķīļa īslekcija „Grūtu lēmumu negribētās sekas”.

JAUNĀKĀS FILMAS NO 6.MARTA

No 6.marta kino Splendid Palace skatāma filma "Vēl viena vislabākā eksotiskā viesnīca Kliņģerīte".– Drukāt dokumentu