Jaunumi

LATVIJAS KODS: SEŠI REŽISORI PAR MŪSU ŠODIENU

5. novembrī, kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē divos seansos plkst. 18:00 un 19:45 uz lielā ekrāna savu pirmizrādi piedzīvos dokumentālo īsfilmu cikls „Latvijas kods”. Sešiem kino režisoriem tika dota iespēja kinolentē nofiksēt tagadnes “nervu”. Saviļņojoši un poētiski, humorpilni un skumji, skarbi un bez plīvura - savu skatījumu uz šodienas Latvijas reālijām piedāvās trīs jau pazīstami filmu režisori Una Celma, Līga Gaisa un Dzintars Dreibergs, Aija Bley, kā arī divas debitantes – Alise Zariņa un Daina Zviedre.

RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS

No 2. līdz 12.decembrim pirmo reizi Latvijā notiks Rīgas Starptautiskais kino festivāls, kas tieši pirms Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas Rīgā piedāvās daudzveidīgu kino pasākumu programmu gan pašmāju skatītājiem, gan ārzemju viesiem.

SEGVĀRDS VIENTULIS

1945. gads, Līvānu apkārtne. Vanagu draudzes katoļu priesteris Antons Juhņevičs baznīcā slēpj vīriešus no mobilizācijas sarkanajā armijā. Nonākot konfliktā ar varu, viņš ir spiests izšķirties par radikālu soli.

NEREDZAMĀ PILSĒTA

Režisora Viestura Kairiša jaunākā filma "Neredzamā pilsēta" ir stāsts par pilsētu (Černobiļa, Ukraina), kas tika būvēta kā paradīze, taču pārvērtās ellē gan pati priekš sevis, gan pasaules acīs. Tagad tā atkal pamazām kļūst par paradīzi, tikai nedaudz savādākā veidā.

PSIHOANALĪTISKAIS KINO KLUBS

No 23. oktobra Latvijas Igaunijas Psihoanalīzes grupas Psihoanalītisko domu un diskusiju klubs sadarbībā ar kino Splendid Palace aicina uz pasākumu ciklu „Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace”.

10. BERLINĀLE RĪGĀ

No 31.oktobra līdz 6.novembrim kino Splendid Palace notiks 10. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa, kuras laikā Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar kino Splendid Palace piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas.

KINO PAGALMS AICINA - BRĪNIŠĶĪGA SVĒTDIENA #ZEM JUMTA

19. oktobrī jau divas sezonas galvaspilsētas iemītniekus un Rīgas viesus priecējušais brīvdabas kinoteātris KINO PAGALMS rīko eksperimentālu projektu zem jumta - A Splendid Sunday jeb Brīnišķīgu Svētdienu leģendārajā kino Splendid Palace.

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARI

No 13. līdz 17. oktobrim kino Splendid Palace aicina uz psiholoģiskā kino vakariem, kad kopā ar lektoriem, pazīstamiem psihoterapeitiem, noskatīties tematiskas filmas un pārrunāt tās.– Drukāt dokumentu