Jaunumi

EIROPAS KINO BIĻETE

No 2.oktobra līdz 30.novembrim apmeklē Eiropas kino filmas, sakrāj 3 biļetes ar īpašo akcijas zīmi un piedalies loterijā, kuras galvenā balva - trīs ielūgumi (2 personām) uz īpašo kino seansu ar Eiropas Kinoakadēmijas balvas par mūža ieguldījumu laureāta piedalīšanos š.g. 12.decembrī kino Splendid Palace.

PLANĒTA DZINTARS

Filmu veidojusi VFS FILMS, balstoties uz LTV raidījuma “Dzintara pusē” 12 sērijām. Divi latviešu ceļotāji, Gustavs Terzens un Marta Selecka, kliedē priekšstatu par dzintaru kā arhaisku kultūrvēsturisku reliktu un veido moderno dzintara identitātes tēlu.

PUIKAS GADI

No 14. novembra kino Splendid Palace skatāma jauna filma - Puikas gadi, kas ir unikāls projekts, jo filma ar vieniem un tiem pašiem aktieriem tika veidota 12 gadus.

BURVESTĪBA MĒNESSGAISMĀ

Francija, pagājušā gadsimta divdesmitie gadi, gleznainais Azūra krasts, lepnas savrupmājas un bezrūpīga džeza mūzika - uz šī romantiskā fona risinās notikumi režisora un scenārista Vudija Alena jaunākajā filmā „Burvestība mēnessgaismā". Britu iluzionists Stenlijs ieradies Francijā, lai palīdzētu atmaskot iespējamo krāpnieci Sofiju, kura, uzdodoties par gaišreģi, ļaunprātīgi izmanto kādas bagātas ģimenes uzticību. Drīz vien Stenlijs apjauš, ka arī viņš neizbēgami nonācis Sofijas valdzinājuma varā, turklāt viņš tā arī nespēj izskaidrot daiļās jaunkundzes brīnumainās spējas.

SAPROTI MANI, JA SPĒJ

Larsa fon Trīra mūza Šarlote Gensbūra meistarīgi tēlo bohēmisko māti, kuras maigumu nomāc mākslinieces daba, smieklu lēkmes mijas ar histēriju. Režisore Azia Ardžento neslēpj, ka filma ir autobiogrāfisks stāsts. Daudziem tas būs tuvs un saprotams. Kas gan reizēm nav juties svešs savā ģimenē? Kino Splendid Palace no 3.oktobra

MANHATTAN SHORT FILM FESTIVAL

October 3rd and 4th at 7PM join over 100,000 film lovers in over 300 cities across six continents gather in Cinemas, Museums and Universities for one purpose...to view and vote on the Finalists' Films in the 17th Annual MANHATTAN SHORT Film Festival.

CELEBRATION OF CINEMA IN LATVIA

September 24th-26th Celebration of cinema in Latvia - buy a ticket to the cinema Splendid Palace, get one FOR FREE!

SESSION FOR SENIORS - THE HUNDRED-FOOT JOURNEY

September 30th at 1 PM will take place the session for seniors when elders are invited to see on the big screen current movies. This time - delicious "The Hundred-Foot Journey" starring Helen Mirren and Om Puri.

THE EFA PEOPLE`S CHOICE AWARD

Till 31 October film fans can vote for their favourite film on EFA'S website and win a chance to attend the 27th European Film Awards on Saturday, 13 December 2014 in Riga/Latvia, European Capital of Culture 2014.– Drukāt dokumentu