Atpakaļ

Jaunumi

1/06 Kinoteātrī “Splendid Palace” demonstrēs operu „Tristans un Izolde”

 1.jūnijā plkst. 18.00 kinoteātrī „Splendid Palace” (Elizabetes ielā 61) varēs noskatīties Riharda Vāgnera operas „Tristans un Izolde” ierakstu no Itālijas opernama „La Scala”. Pasākums būs īpašs arī ar to, ka a/s „Dzintars” visiem apmeklētājiem dāvās savu jauno aromātu „Opera”.

Šajā „La Scala” jauniestudējumā diriģents Daniels Barenboims un režisors Patriss Šero ir īstenojuši savu sapni par R.Vāgnera operas uzvedumu, ko abi bija lolojuši jau kopš 1980. gada. Iestudējums ir nosaukts par „grandiozu jaunu versiju” un „spilgtu un iespaidīgi spraigu sniegumu” (raksta izdevums „The New York Times”). Operas cienītāji visā pasaulē ar nepacietību gaidīja šo iestudējumu, jo opera „Tristans un Izolde” nebija iestudēta uz „La Scala” skatuves vairāk nekā 30 gadu. Tristāna lomu izpilda Ians Storijs, Izoldes - Valtrauta Meijere, Brangēnes - Mišele de Janga un Kurvenāla - Gerds Grohovskis.

Savukārt a/s „Dzintars” uzsver, ka tās veidotās aromāts ir tikpat daudzpusīgs kā opera. Tajā savienota eleganta klasika un spīdošs modernisms, dedzinoša kaislība un sirdi piepildošs maigums.

Kinoteātri „Splendid Palace” apsaimnieko Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas nami”, kas rūpējas, lai šeit būtu pieejami kvalitatīvi pasākumi. Viena no īpašām šā kinoteātra iezīmēm ir tā, ka šeit tiek demonstrētas pasaulslavenu operu tiešraides un ieraksti.Share


– Drukāt dokumentu