Atpakaļ

Jaunumi

12/04 Audiovizuāls akustiskais koncerts ar pievienoto vērtību – diskusiju

Audiovizuāls akustiskais koncerts ar pievienoto vērtību – diskusiju
‘’No dziesmas – filmu?!’’

Pavasaris ir īstais laiks, lai uzplauktu jaunas idejas, kuras realizēt vasarā! Kā būtu, ja no dziesmas – tās stāsta un  emocijām – tiktu radīta filma? Tieši tāds ir pasākuma mērķis – iesaistīt pasākuma apmeklētājus diskusijā ‘’No dziesmas – filmu?!‘’, kuras laikā tiktu apspriestas konkrētas dziesmas kā filmas iedvesma un dvēsele, tiktu noskaidrots, vai no dziesmas var radīt reālu filmu, kā arī izstrādātas idejas , lai dziesma ar savu stāstu varētu tapt par īstu filmu!

Pasākumā ar savām muzikālajām kompozīcijām uzstāsies dziesminieks REVO jeb Ģirts Linde (http://www.draugiem.lv/revomusic/), par pasākuma ritmu parūpēsies indiešu bungu meistars Eduards Samersovs, bet par Tavu aktivitāti diskusijā gādās pasākuma vadītāja Elizabete Nīmane.

Uz pasākumu ‘’No dziesmas – filmu?!’’ tiek aicināts IKVIENS interesents, bet jo īpaši jaunieši ar interesi par filmām, to radīšanu. Pasākums norisināsies nedēļā pēc Lieldienām – Ceturtdien, 2012. gada 12. aprīlī, plkst. 19:10, Kinoteātrī ‘’Splendid Palace’’,  Velvju zālē.

Ieeja – bez maksas!

Pasākums tiek rīkots Latvijas Nacionālā filmu festivāla ‘’Lielais Kristaps – 2012’’ kluba ietvaros. Pasākumu atbalsta SIA ‘’Rīgas nami’’ Pasākumu centrs – Kinoteātris ‘’Splendid Palace’’ un Lavijas  Nacionālais filmu festivāls ‘’Lielais Kristaps – 2012 ‘’.

Uz tikšanos otrajā aprīļa ceturtdienā!

Sekojiet informācijai mājaslapās www.splendidpalace.lv un www.lielaiskristaps.org, kā arī Kinoteātra ‘’Splendid Palace’’ un  Latvijas Nacionālā filmu festivāla ‘’Lielais Kristaps – 2012’’ Twitter, Facebook un draugiem.lv kontos.Share


– Drukāt dokumentu