Atpakaļ

Jaunumi

05/01 Baltinavas amatierteātra viesizrāde - komēdijas ONTONS I ANNE 6.daļa ONTONS I ZĪMASSVĀTKI

Danskovīte
„Ontons i Zīmassvātki”
Seriālkomēdijas "Ontons i Anne" 6.sērija vienā cēlienā

Režisore: Anita Ločmele

Kādi ir visu iemīļotā varoņa – Ontona Ziemassvētki tālā Latgales ciemā? Annas vedekla vēlas sarīkot īstus Ziemassvētkus, ievērojot visas senču tradīcijas, lai mazbērni zinātu, kā jāsvin svētki. Ontons un Anne piekrīt. Taču pašā svētku vakarā senču tradīcijās ielaužas mūsdienu realitāte, tomēr neskatoties uz to, svētki tiek nosvinēti godam.

Izrāde sagādās daudz pārsteigumu un atklājumu skatītājiem, kā arī sniegs daudz jautru brīžu.

Ar izrādes "Ontons i Zīmassvātki" galvenajiem varoņiem daudzi teātra mīļotāji jau iepazinušies Latvijas Nacionālā teātra izrādē „Latgola.lv”, kas veidota tieši pēc Baltinavas dramatiskā kolektīva izrādes "Ontons i Anne" motīviem.

Lai sniegtu Rīgas skatītājiem iespēju noskatīties arī Baltinavas dramatiskā kolektīva „Palādas” iestudēto lugas oriģinālversiju, kas savulaik tik ļoti iepatikās režisoram Valdim Lūriņam, kolektīvs uzstāsies Rīgā.

Kopumā seriālkomēdijā „Ontons i Anne” ir astoņas sērijas. „Ontons i Zīmassvātki” ir komēdijas 6. sērija. Savukārt Latvijas Nacionālā teātra iestudētajā komēdijā „Latgola.lv” ir iekļautas pirmās trīs komēdijas „Ontons i Anne” sērijas.


Pasākuma valoda: latgaliešu
Pasākuma ilgums: ~2h
Cenas: 3 - 5 Ls

* Publicitātes foto: kartiņa no www.vaduguns.lv<http://www.vaduguns.lv> arhīviemShare


– Drukāt dokumentu