Atpakaļ

Jaunumi

13/12 mūzikls "Sniega karaliene"

2012. gada 13.decembrī plkst. 18:00 muzikālais teātris ARS NOVA, Jānis Lūsēns un Inese Zandere aicina uz mūziklu „Sniega karaliene” kino "Splendid Palace" Lielajā zālē.

Dramaturģe Inese Zandere: Muzikālā pasaka „Sniega karaliene” būs svētki ģimenei – kopīgi skatāma dažādu vecumu bērniem un pieaugušajiem.

Mīlestības roze, kas vada Gerdu cauri grūtībām, kurās abi bērni izaug un kļūst pieauguši, ir tieši tā „skaistā rozīte no sīkas saknītes”, par kuru dziedam Ziemsvētkos.

Ja šai domai pievienojam pasakas varoņu sirsnīgās jūtas, satraucošas piedzīvojumu ainas, jokus un bērnišķīgas trakulības, burvju pārvērtības, dzīvnieku un ziedu deju virknes, ziemeļniecisko sāmu joiku atbalsis, sniega un ledus zvanus, Ziemsvētku tirdziņa karuseli un ragainu ziemeļbriedi – šķiet, ka svētki varētu izdoties.

Režisore: Inese Mičule
Scenogrāfe: Ieva Kauliņa
Kostīmu māksliniece: Ieva Veita - Breidaka
Lomas atveido: LNO soliste Kristīne Zadovska, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, LNO soliste Andžela Goba, Zigfrīds Muktupāvels, Ieva Akurātere, Ance Krauze, Uģis Roze, Amber u.c.

Izrādē piedalās mūziķu grupa Jāņa Lūsēna vadībā.

Informācija: T. 67969854 , E., www.janislusens.lv

Bērniem līdz 7.gadu vecumam biļetes nav jāiegādājas, ja bērns nesēž atsevišķā sēdvietā (ja bērnam paredzēta atsevišķa sēdvieta, biļete jāiegādājas par pilnu cenu)!Share


– Drukāt dokumentu