Atpakaļ

Jaunumi

14/02 Koncertprogramma "Pasta nodaļas stāsti"

14.februārī plkst.19.00 koncertprogrammā "Pasta nodaļas stāsti" apvienojušās pašmāju populārākās šlēgermūzikas grupas "Baltie lāči" un "Apvedceļš".

Šoruden mūzikas laukā radies jauns projekts – pašmāju populārāko šlāgermūzikas grupu "Baltie lāči" un "Apvedceļš" kopīga koncertprogramma "Pasta nodaļas stāsti" jeb, kā to nodēvējuši paši muzikanti – muzikālais plenērs. No 12. oktobra tas jau ir novērtējams visai apjomīgā turnejā daudzās Latvijas pilsētās.

Šāda šlāgermūzikas populārāko grupu apvienošanās veselai koncertturnejai notiek pirmoreiz. Idejas autors – "Balto lāču" līderis Andris Baltacis šoreiz licis lietā ne tikai savas dziedātāja un mūziķa prasmes, bet arī savulaik apgūto režisora profesiju, kā rezultātā ir tapis apjomīgs muzikāls uzvedums, kurā lomas atvēlētas visiem mūziķiem – pasta priekšniekam, padotajiem un apkopējam. Katrs ir ticis arī pie sava jauna vārda, tā radušies ir Krūmacis, Baltiņš, Lej – Man un fon Lipskis. Uzvedumā "Baltie lāči" un "Apvedceļš" reāli rāda, izdzīvo, izdzied un izspēlē kādas pasta nodaļas stāstus, nākot pie klausītājiem ar jaunām un jau skatītāju simpātijas ieguvušām dziesmām, ko papildina gan īpaši šūti pastnieku tērpi, gan skatuves iekārtojums. Andris Baltacis un Jānis Krūmiņš ir sarakstījuši jaunas dziesmas un abu sadziedāšanās ir visai iespaidīga, jo abi mūziķi ir ar pārliecinošu skatuves harizmu un mūziķa talantu. Īpašs prieks ir tiem klausītājiem, ka spēj novērtēt dziedāšanu četrbalsīgi.

Publiku koncertā sagaida ne vien dažādi patīkami pārsteigumi, bet arī reālas dāvanas, ko saņem aktīvākie un atjautīgākie klausītāji. Ovācijas un ilgie aplausi koncerta laikā liek secināt, ka programma ir izdevusies un skatītājiem tā sniedz gan lielisku muzikālu baudījumu, gan patīkamu atpūtu.

Ieeja: 4.00 - 8.00 LsShare


– Drukāt dokumentu