Atpakaļ

Jaunumi

2/05 filma "MĒS.KOMANDA"

Latvija, 2012
Dokumentālā filma
Garums: 70 min

Režisors: Armands Tripāns, Dāvids Ernštreits
Lomās: Rīgas Dinamo hokejisti, personāls, fani, Edgars Masaļskis, Oļegs Zanroks.

Filma Mēs.Komanda ļauj ielūkoties hokeja komandas Dinamo Rīga spēļu aizkulisēs un grūtajā ikdienā, just līdzi emocijām uz soliņa, dalīties zaudējumu bēdās un uzvaras priekā.
Komanda no tehniskā personāla līdz vārtu guvējiem. Kāda ir rezultātu neredzamā puse? Rīgas Dinamo mēro kilometru tūkstošus no pilsētas uz pilsētu Krievijā – tas ir pārbaudījums spēlētājiem un personālam... Katram kaut kas jāziedo, lai komanda sasniegtu rezultātu. Ģimene, laiks un ambīcijas. Tā ir profesionālā sporta puse, par kuru esam nojautuši, bet tagad arī ieraudzīsim. Spēles vietā vīri strādā cauru nakti līdz astoņiem rītā, lai spēlētāji pēcpusdienā varētu uzvilkt formas un doties kaujā... Spēlētāji dienas gaismu neredz, jo Sibīrijā dzīvo pēc Latvijas laika. Jāņa Sprukta ģimenē izbraukuma laikā piedzimst otrs puika... Savējie starp svešajiem – Oļegs Znaroks, Edgars Masaļskis – atklāti, skarbi un patiesi.
 
Izbraukuma tūre, tai cauri – klātbūtnes sajūta. Hokejistu un treneru emocijas, dzīvie komentāri uz soliņa, spēlē, ģērbtuvēs pēc uzvarām un zaudējumiem. Emocijas uz Krievijas pilsētu fona. Un kulminācija – kopā ar komandu izslēgšanas spēlēs...

Ieeja: 1.50 LsShare


– Drukāt dokumentu