Atpakaļ

Jaunumi

2/05 Kārlis Auzāns un nepieradinātā folka orķestris "Pingvīnu Cirx"

Ar koncertu kino „Spendid Palace” 2. maijā savu darbību sāks jauns pasaules mūzikas projekts „Nepieradinātā Folka orķestris”, kas radies apvienojoties grupai „Pingvīnu Cirx” un grupu „Melo-M” un „Autobuss debesīs” mūziķim, producentam un kino filmu komponistam Kārlim Auzānam.
 
„Nepieradinātā Folka orķestris” spēlēsies ar dažādām gan labi zināmām, gan gandrīz nezināmām pasaules mūzikas, klasikas un pat animācijas filmu mūzikas tēmām netradicionālā un pilnīgi jaunā izpildījumā.
Folka orķestra pamatsastāvu veido grupa „Pingvīnu Cirx”, kas klasiskā ģitārista Andreja Grimma iedvesmota pulcē muzicēt gribošus jauniešus jau piekto gadu. Savukārt Kārlis Auzāns plaši pazīstams vairāk nekā 10 gadus veiksmīgi darbojoties grupā „Autobuss debesīs” un vadot čellu trio „Melo-M”, kā arī producējot dažādas mūzikas programmas un komponējot oriģinālmūziku kino filmām.

„Nepieradinātā Folka orķestra” koncertos tiks izmantota reti sastopama instrumentu dažādība: bungas, perkusijas, ģitāras, flautas, saksofons, akordeons, vijole, sintezatori, ukulele, lietuskoks, sanza, čells un daudzi citi.
Repertuārā pilnīgi jaunās un oriģinālās apdarēs skanēs Sauda Arābijas, Marokas, Īrijas, Balkānu reģiona, Izraēlas, Malaizijas, Krievijas, Rumānijas, Igaunijas, Somijas un citu valstu nacionālā mūzika, kā arī Emira Kusturicas, Manu Chao, Astora Piacollas, Viktora Coja, Īena Andersona un citu pasaulē pazīstamu autoru darbi.
Līdztekus programmā vietu radušas arī grupas „Pingvīnu Cirx” dalībnieka Andreja Grimma kompozīcijas, kā arī pārsteidzošas un netradicionālas versijas par popkultūrā plaši citētām tēmām, piemēram, „Rozā panteras” motīvu un  ievada dziesmiņu no leļļu animācijas filmiņas „Auniņš Šons”.

Nepieradinātā Folka orķestra mūziķi uzskata, ka par augstāko kultūras vērtību uzskata nevis tradīciju, stilistiku vai konkrētās mūzikas specifiku, bet patiesumu. Koncerta programmas pamatā dažādu tautu mūzikā tiek meklēts nevis atšķirīgais, bet gan kopīgais – tas, kas rada kulturālo vienotību.

Lielajā zālē: 02.05. plkst. 19:00

Ieeja: 5.00 – 10.00 Ls

Biļetes nopērkamas visās „Biļešu serviss” kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv
Vairāk informācijas: http://www.pingvinucirx.lvShare


– Drukāt dokumentu