Atpakaļ

Jaunumi

2/11 režisora Vesa Andersona filma "Mēness lēkta karaļvalsts"

ASV, 2012
Romantiska komēdija, drāma
Garums: 94 min

Režisors: Vess Andersons
Lomās: Edvards Nortons, Brūss Viliss, Bils Murejs, Tilda Svintone, Hārvijs Keitels, Frensisa Makdormanda, Džeisons Švarcmens, Kara Heivorde u.c.

“Mēness lēkta karaļvalsts” ir Kannu kinofestivāla atklāšanas filma, kas ieguguvi kinokritiķu augstāko novērtējumu, un kļuvusi par neapšaubāmu skatītāju un mediju pārstāvju favorīti.

Mēness lēkta karaļvalsts ir lieliskā filmu veidotāja Vesa Andersona (Karaliskie Tenenbaumi, Lieliskais Misters Fokss, Rašmora) režisētā filma.

Darbība risinās 1965. gada vasarā uz kādas salas Jaunanglijas piekrastē. “Mēness lēkta karaļvalsts” ir stāsts par diviem divpadsmitgadniekiem, kuri iemīlas, noslēdz slepenu vienošanos un kopā nolemj bēgt. Kamēr varas pārstāvji pūlas viņus sadzīt rokā, jūrā sākas mežonīga vētra, un mierpilnajā salas sabiedrībā notiek īsts apvērsums. “Mēness lēkta karaļvalsts” ir komēdija ar nelielu melnā humora piesitienu. Izcils aktieru ansamblis sev netipiskās lomās - Brūss Viliss spēlē vietējo šerifu kapteini Šārpu. Edvards Nortons ir Haki skautu grupas vadītājs. Bils Murejs un Frensisa Makdormanda iejūtas jaunās meitenes vecāku Bišopa kunga un kundzes lomās. Aktieru vidū ir arī Tilda Svintone, Džeisons Švarcmens un Bobs Balabans. Jauniešu Sema un Sūzijas lomas spēlē jaunās zvaignes Džareds Gilmans un Kara Heivorde.  

Ieeja: 3.00 Ls, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību – 2.50 Ls

Tikai kinoteātrī “Splendid Palace” no 2. novembra!Share


– Drukāt dokumentu