Atpakaļ

Jaunumi

2/12 Koncerts - Fusion

Projekts „Fusion`RĪGA” tika uzsākts 2009.gada jūlijā. Fusion ir kā roka un gospeļa koris ar dzīvās mūzikas pavadījumu. Savdabīgi, ka gan dziedātāji, gan muzikālā pavadījuma izpildītāji ir paši pusaudži.

Šajā projektā nav noklausīšanās kā tas bieži notiek citos muzikālos projektos un mēs pieņemam ikvienu jaunieti, neatkarīgi no viņu prasmēm dziedāt vai spēlēt kādus mūzikas instrumentus. Katru trešdienu mēs pulcējamies mēģinājumos, kuros mācāmies konkrētas dziesmas, kuras, visbiežāk, tiek ieteiktas no jauniešu puses. 

2011.gada 2.decembrī paredzētais  Zvaigžņu koncerts ir kā labs noslēgums sezonas 1.semestrim, kur prezentējam sevi draugiem un vecākiem, ko un kā esam iemācījušies. 

Dažkārt dziesmas nav labākajā kvalitātē, bet tas mums netraucē sagādāt prieku sev un citiem. Vasarā tiek rīkota Fusion nometne, kur 7 dienu garumā intensīvā, saturiskā un interesantā veidā iemācāmies dziedāt un spēlēt jaunās dziesmas, veidot drāmu un deju, un pēc tam to visu prezentēt saviem draugiem un vecākiem koncertā Rīgā. 

Projektu vadītāji apveltīti ar dažādām muzikālajām un organizatoriskajām dāvanām. Uz muzikālajām darbnīcām dažkārt piesaistām kādu profesionālu mūziķi, kurš izaicina jauniešus strādāt pie savas izaugsmes mērķtiecīgāk.

Jaunajā zālē: 2.12. plkst. 20:00

Ieeja: bez maksasShare


– Drukāt dokumentu