Atpakaļ

Jaunumi

20/12 Ziemassvētku izrāde bērniem un skolēniem "Viens pats Ziemassvētkos 3"

“Jaunais teātris” piedāvā atraktīvu mūziklu visai ģimenei “Viens pats Ziemassvētkos 3” ar populāru dziedātāju un aktieru piedalīšanos kino Rīga lielajā zālē 20., 21., un 26.decembrī. Mūzikla „Viens pats Ziemassvētkos“ idejas un dziesmu autore ir Laila Ilze Purmaliete. Režisors - Juris Rijnieks.

„ ... ja mazs zēns mājās paliek viens pats, tad noteikti kaut kas notiks, īpaši Ziemassvētku laikā! Un tā astoņgadīgais Tomass Ziemassvētkos paliek mājās viens, jo viņa tēva lidmašīna aizkavējas. Ļaundari, uzzinājuši, ka mazais Tomass mājās ir viens pats, nolemj ielauzties mājā un izlaupīt to ..., kā viņiem veicās, to nav grūti nojaust!“

Izrāde veidota, kā aizkustinošs stāsts Ziemassvētku laikam ar draiskiem kaskadieru trikiem un īpaši veidotu video materiālu. Sižetā izmantots Ērika Kestnera darbs “Divas Lotiņas”, un, protams, iemīļotā filma „Viens pats mājās“.

Jaunais dziedātājs Nikolajs Puzikovs mūziklā atveidos ne pārāk atapīgu policistu, kurš vairāk aizņemts ar domām par Ziemassvētku svinēšanu, ne viss ar noziedzinieku tvarstīšanu. Nikolajs piedalījies jau vairākos “Jaunā teātra” mūziklos, atveidojot gan huligānu, gan princi, gas arī policistu.

Izrādē piedalās dziedātāji - Olga Rajecka un Dainis Porgants, kuri atveidos galveno varoņu māmiņu un tēti. Pirmo reizi abi dziedātāji dziedās duetā. Izrādē dziedātāji spēlēs šķīrušos pāri, kas nav spējuši vēl aizmirsuši viens otru... un varbūt piepildīsies bērnu sapnis par ģimenes atkal apvienošanos.

Izrādē piedalās arī aktrise Indra Burkovska, kura iejutīsies atraktīvas pārdevējas lomā, kurai grūti nākas tikt galā ar stresainiem dāvanu pircējiem, bet kura viegli atrod kontaktu ar bērniem.

Bandītu lomas mūziklā atveidos šova „Dejo nost!“ uzvarētāji – Deniss Tumakovs un Sarmīte Prule, kuri arī rūpēsies par iespaidīgiem un smieklīgiem trikiem, kuros būs parādīta bērnu cīņa ar ļaundariem.

Galveno varoni atveidos deviņgadīgais Raivo Jānis Johansons no „Rīgas akmentiņiem“. Pārējās bērnu lomas izpildīs Latvijas Radio konkursa „Jaunās zvaigznes“ laureāti.

„Jaunais teātris“ bērniem veidojis tādas izrādes kā pirmā bērnu rokopera Arēnā Rīga „Olivers“,“Blumkvists - meistardetektīvs“, „Robins Huds“, „Trīs siventiņi un Cūkmens“, „Mūsdienu pasaka par Pelnrušķīti“, „Viens pats Ziemassvētkos 1 un 2“ u.c.

Biļetes iegādājamas „Biļešu Paradīzē“

Bērnam, ja nepieciešama atsevišķa sēdvieta, tad jāpērk biļete.

Pasūtījumi skolēnu grupām pie pasākuma organizatoriem "Jaunā teātra" pa tālruni 67331367, 29473307, 27863259 ! Skolotājiem ar grupu biļete BEZ MAKSAS (tikai pasūtot biļetes pie pasākuma organizatoriem!Share


– Drukāt dokumentu