Atpakaļ

Jaunumi

23/03 Raimonds Pauls un "Dzeguzīte" - Lidojums ar gaisa balonu

23. martā plkst. 16:00 ar dziesmu ciklu "Lidojums ar gaisa balonu" uzstāsies Raimonds Pauls un bērnu vokālais ansamblis "Dzeguzīte".

Bērnu vokālais ansamblis "Dzeguzīte" jau vairāk nekā 40 gadus priecē mazus un lielus klausītājus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Kurš gan nezina tādas populāras dziesmas kā „Anniņa vanniņā”, „Mafija” vai „Kapteinis Reinis”? Šo dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, savukārt vārdus sarakstījis Guntars Račs. Pagājušā gada nogalē, atkal sadarbojoties abām radošajām personībām, ir tapis jauns dziesmu cikls – „Lidojums ar gaisa balonu”. Jaunās dziesmas noteikti iepriecinās maestro Raimonda Paula un dzejnieka Guntara Rača daiļrades cienītājus un visus, kuriem patīk "Dzeguzīte" skanīgās balsis un atraktīvā uzstāšanās!

Uzsākot Jauno gadu, kopā ar Raimondu Paulu ir sagatavota jauno dziesmu koncertprogramma „Lidojums ar gaisa balonu”. Šoreiz vairāk tika piestrādāts pie kustībām (horeogrāfe Ieva Rudzīte) un skatuves noformējuma (scenogrāfs Juris Gals). Jaunā programma tika prezentēta 2012. gada nogalē Latvijas Radio 1. studijā un fantastiskā koncertā Kuldīgā, šogad tā iekaros sirdis Rīgā, stundu garā koncertprogrammā visai ģimenei, kur klausīsimies ne tikai labu mūziku, bet skatīsimies arī spilgtu skatuves noformējumu un horeogrāfiju.

Koncertā tiksimies ar Rausi nebēdnieku, kurš nav līdz galam izcepies, Vārnu ar pieneņpūku uz spārna, Veco burvi ar dabu, kas nesola neko labu, Zebru, kas nav zirgs, uzpūtīgo Pūpēdi, minēsim, kas ir dzeltens kā mēness un pufīgs kā sēnes, kādas ir vēja krāsas, dziedāsim un dejosim ar smaidu pret naidu. Un noteikti priecāsimies par satikšanos mūzikā un Lidojumā!

Pasākuma valoda: latviešu

Ieeja: 3-7 LsShare


– Drukāt dokumentu