Atpakaļ

Jaunumi

Grupas „The Doors” koncertieraksts “LIVE AT THE BOWL ‘68”

The Doors koncerts Live At The Bowl ’68 – grupas vēsturiskā uzstāšanās atjaunotā HD versijā, kas ļauj baudīt The Doors izcilo muzikālo sniegumu, radot vēl nebijušu klātesamības efektu.

Leģendārais The Doors koncerts The Bowl’68 tiek uzskatīts par vienu no labākajiem grupas koncertiem. 5. septembrī grupas cienītājiem būs iespēja klātienē izbaudīt grupas koncertierakstu – vienīgo pilnībā pabeigto The Doors koncertu, kas ietverts filmā pavisam jaunā griezumā, ar atjaunotu 5.1 digitālo audio skaņu, kura iegūta no oriģinālajām skaņu lentēm, tās rūpīgi atjaunojot. Filmas kopija veidota, izmantojot jaunākās digitālās tehnoloģijas kino industrijā. Kā uzsver The Doors taustiņinstrumentālists Rejs Manzareks (Ray Manzarek): “Tagad tu vari klausīties koncertu tā, it kā patiešām būtu uz skatuves kopā ar The Doors”.

Grupas solists Džims Morisons, taustiņinstrumentālists Rejs Manzareks ar grupas kolēģiem Džonu Densmoru (bungas) un Robiju Krīgeru (ģitāra) burtiski aizrāva Bowl koncerta apmeklētājus ar tādiem leģendāriem hītiem kā Hello I Love You, The WASP (Texas Radio And The Big Beat) un Spanish Caravan. Koncertieraksā Live At The Bowl '68 varēsiet redzēt daudz jaunu dokumentālo materiālu, tostarp grupas intervijas, viņu draugus un kolēģus, kā arī iepriekš vēl neredzētus kadrus.

The Doors menedžeris un filmas producents Džefs Džempols (Jeff Jampol) sacīja: „The Doors uzstāšanās dzīvajā bija kā šamanistiski ceļojumi tumšajā rokenrola psihedēliskajā teātrī – rokenrola kaisles, dzejas, briesmu, drāmas un nerimstošas muzikālās virtuozitātes sajaukums. Notverti maģiska spēka virsotnē, vienā no pasaules ievērojamākajām vietām, iespējams, ar, iespējams, mazliet sentimentālu pieskaņu, simtiem reižu ļāva man iemīlēties viņu mūzikā atkal no jauna.”

Vairāk nekā 40 gadus pēc The Doors debijas albuma, grupas mūzika un tās atstātais mantojums ir ietekmīgāki nekā jebkad agrāk. Lai gan ir bijuši neskaitāmi The Doors mūzikas atdarinātāji, nekad vairs nebūs grupa, kas līdzinātos The Doors, un šī filma patiks daudziem grupas faniem – gan to toreizējiem pielūdzējiem, gan jaunākajai paaudzei, kas The Doors sāk iepazīt tikai tagad.

Porgrammas garums: 91 min
Intro – Intervijas ar grupas dalībniekiem un filmas režisoru par gaidāmo koncertu
Koncerts – ierakstīts 1968. gadā, pilnībā atjaunots 2012. gadā

Koncerta programma:

1. When the Music’s Over
2. Alabama Song (Whisky Bar)
3. Back Door Man
4. Five to One
5. Back Door Man (reprise)
6. Texas Radio And The Big Beat (previously unreleased)
7. Hello I Love You (previously unreleased)
8. Moonlight Drive
9. Horse Latitudes
10. Little Game (Celebration of the Lizard)
11. Hill Dwellers (Celebration of the Lizard)
12. Spanish Caravan (complete version unreleased)
13. Wake Up (Celebration of the Lizard)
14. Light My Fire
15. Unknown Soldier
16. The End

 

Ieeja: 5.00 LsShare


– Drukāt dokumentu