Atpakaļ

Jaunumi

26/05 IZCILĀ BLŪZA IZPILDĪTĀJA NO ASV J.C.SMITH KONCERTS

26.maijā plkst. 20:00 ar vienīgo koncertu Rīgā uzstāsies izcilais izpildītājs no ASV J.C.Smith - blūza virtuozs, kas uzstājies un piedalījies ierakstos kopā ar Hubert Sumlin, B.B. King, Buddy Guy u.c. Kopā ar slaveno mūziķi spēlēs pašmāju grupa "The Blues Gang".

2006. gadā viņa grupa "J.C. Smith Band" tika atzīta par labāko gada grupu un iekļauta blūza slavas zālē "West Coast Blues Hall of Fame". Šī ir visprestižākā blūza balva ASV, kuru saņem tiešām ievērojami blūza mūziķi.

J.C. Smith ir vokālists, ģitārists un bundzinieks. Taču bungas viņš atstāja 2000.gadā, kad izveidoja savu grupu "J.C. Smith Band" un sāka spēlēt tajā tikai kā ģitārists. 2001.gadā iznāca grupas pirmais albūms "Midnight Creeper", kas guva starptautisku atzinumu un ar kuru grupa izbraukāja ASV, Dienvidameriku un Eiropu.

2004.gadā iznāca albūms "That's What I'm Talk'n'Bout", kuru producēja "Grammy" laureāte Džoanna Konora (Joanna Connor). Šī albūma ierakstā piedalījās daudzi slaveni blūza izpildītāji, tai skaitā Willie "Big Eyes" Smith, kurš 20 gadus nostrādāja ar Muddy Waters.

J.C. Smith albums "Defining Cool" (2009) bija nominēts 52. "Grammy" balvai kā Labākais mūsdienu blūza albūms un 20 nedēļas noturējās topā.

Šo pavasari ASV radiostacijās sāka skanēt jaunais "J.C. Smith Band" albūms "Love Mechanics". Albums tapa slavenajā "Fantasy Studio", kuras klienti ir tādi kulta mūziķi, kā  "Aerosmith", David Bowie, Eric Clapton. Albūmā skan kā paša mistera Smita sacerētie skaņdarbi, tā arī citu slavenu blūza autoru aranžējumi.

Ar šo albūmu J.C. Smith uzstāsies Rīgā 26.maijā kino Splendid Palace Lielajā zālē. Kopā ar slaveno mūziķi spēlēs pašmāju grupa "The Blues Gang". Grupa izveidojās 2004. gada vasarā, kad kopā blūzu sāka spēlēt Dmitrijs Tararins un artrock grupas „Biosferamusic” dalībnieks Olafs Čanga. Pēc neilga laika grupai pievienojās Aleksandrs Rodioņenko. Grupa ir piedalijusies festivalos “Sinepes un Medus 2004″, “Bildes 2004″, “Bildes 2005″ , “Bildes 2006″, “Bildes 2007″, “Bildes 2008″ un Igaunija, Hapsala “Auguustibluuz”. Muzicē arī dažādos mūzikas klubos.

Vairāk: J.C.SMITH un THE BLUES GANGShare


– Drukāt dokumentu